Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی نمای مدرن آجری

نمای مدرن نمای مدرن
نمای مدرن نمای مدرن
نمای مدرن نمای مدرن
نمای مدرن نمای مدرن

کارفرما: آقای قیومی        تاریخ شروع: پاییز95

این پروژه در مهر ماه سال 1395 به شرکت طراحی نما و دکوراسیون داخلی مهرآداک واگذار شد. این ساختمان دارای 5 طبقه مسکونی , و دو طبقه پارکینگ که 4 طبقه اول 2 واحدی و طبقه پنجم تک واحدی طراحی شده است . 

در این پروژه پس از جلسه ای که با حضور کارفرما داشتیم تصمیم بر آن شد تا سبک طراحی مدرن برای این پروژه انجام شود. به این ترتیب طراحی را مطابق با نقشه های معماری که از پیش توسط شرکت معماری مهرآداک انجام شده و به تاییدیه شهرداری منطقه رسیده بود آغاز شد. 

کانسپت طراحی نما ، قاب گرفتن پنجره ها به صورت طولی و عرضی و همچنین نمای ساختمان های مجاور می باشد که این کار به نوعی موجب نظم بخشیدن به نمای ساختمان شده است . متریال های استفاده شده در طراحی و اجرای نما شامل آجر 7 رنگ روسی ، سنگ طرح چوب و سنگ سفید می باشد . پنجره های قدی برای استفاده بیشتر از نور طبیعی تعبیه شده است .

همچنین نقشه های فاز2 نما به همراه دفترچه مشخصات فنی در اختیار کارفرما و مجری محترم قرار گرفت . نظارت بر اجرای این پروژه نیز بر عهده شرکت طراحی نما مهرآداک قرار گرفت  .

خاص ترین ها را از ما بخواهید

یک معماری تازه، خالق یک زندگی تازه ...

برای هماهنگی برای بازدید و مشاوره ی رایگان  با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی نمای کلاسیک ، طراحی و اجرای نمای ویلایی ، بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی ما دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی طراحی نما نمای ساختمان نمای مدرن نمای کلاسیک شرکت طراحی نما دکوراسیون داخلی طراحی داخلی طراحی پارکینگ طراحی محوطه طراحی نمای آجری دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: