Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

نمای مدرن ساختمان با چوب و سنگ

نمای مدرن نمای مدرن
نمای مدرن نمای مدرن

کارفرما: آقای فریدونی        تاریخ شروع: زمستان95

پروژه مورد نظر که توسط گروه طراحی و دکوراسیون داخلی مهر اداک  طراحی و اجرا شده است دارای طرحی با سبک مدرن می باشد که با استفاده از المان های مکعبی و ترکیب دو متریال پرکاربرد چوب و سنگ در نمای ساختمان شکل گرفته است. در این طرح ، طراح سعی نموده ساختمان را در قالب یک حجم یکپارچه از کنار هم قرار گرفتن و ترکیب چند معکب در نظر بگیرد و ترکیب آنها را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

شرط رسیدن به یک نمای خوب این است که بدانیم چه مصالحی در کنار یکدیگر زیباتر به چشم می آیند و هماهنگی بیشتری را در نما ایجاد می کنند. در طراحی نما هم تنوع رنگ بسیار مهم است هم تنوع بافت و دست یافتن به همه این نکته ها به وسیله مواد و مصالح استفاده شده در نما به دست می آید ..

علاوه بر این  طراحی نما می بایست به شکلی انجام شود که علاوه بر حفاظت داخل و امنیت داخلی و ساکنان ، ساختمان را از عوامل بیرونی نگه داری کرده ارتباط محیط بیرون را با فضای داخل ساختمان به خوبی ایجاد میکند. در واقع هر ساختمان عضوی از یک بدنه ی شهری است و قسمتی از محیطی است که هر روز در معرض دید عموم قرار دارد.  اولین اصل ایجاد هر شهری دارای یک شخصیت بصری است که این شخصیت را از تک تک ساختمان های خود می گیرد ونمای ساختمان تاثیر مستقیم روی این نقاشی خواهد داشت. 

بهترین ها را از ما بخواهید...

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان  و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی طراحی نما نمای ساختمان نمای مدرن نمای کلاسیک شرکت طراحی نما دکوراسیون داخلی طراحی داخلی طراحی پارکینگ طراحی محوطه طراحی نمای آجری دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: