Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

نمای مدرن ترکیبی

نمای مدرن نمای مدرن
نمای مدرن نمای مدرن

کارفرما: مهندس محمد بیگی        تاریخ شروع: زمستان95

برای رسیدن به طراحی که بتوان آنرا نمای مدرن نامید ابتدا باید متریال های مختلف را با یکدیگر تلفیق و ترکیب کنیم و این ترکیب و تلفیق متریال ها بستکی به کاربری ساختمان دارد. در طراحی نمای ساختمان  بیشتر از متریال سنگ و چوب، یا سنگ و آجر استفاده می شود. پروژه مورد نظر نیز  با در نظر گرفتن پیش زمینه های ذهنی کارفرما به سبک مدرن و با مصالح چوب و سنگ توسط گروه طراحی نما و دکوراسیون داخلی مهرآداک طراحی و اجرا شده است. در این طراحی نمای ساختمان مورد نظر ترکیب دو یا چندحجم  استفاده شده است و اختلاف رنگ و جنس در طراحی نما ساختمان بر کنتراست و زیبایی بنا افزوده شود. از طرفی با حفظ یکپارچگی احجام و عدم به کار بردن جزئیات بیش از حد موجب ایجاد طرحی زیبا و کار آمد و مورد استقبال شده است. به طور خلاصه می توان گفت:

 ایجاد عمق و فضاسازی در طراحی نما مدرنیکی از خصوصیات بارز این سبک به شمار می رود. شما می توانید با برداشت از طبیعت یا نگاه کردن به ساختمان هایی که با این سبک طراحی شده اند، به نیازهای ساختمان خود در طراحی نمای مدرن پاسخ دهید. معمولا نمای مدرن برای تمام کاربری ها کاربرد دارد و شما می توانید همه جا از این سبک استفاده نمایید.

بهترین ها را از ما بخواهید...

 

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی طراحی نما نمای ساختمان نمای مدرن نمای کلاسیک شرکت طراحی نما دکوراسیون داخلی طراحی داخلی طراحی پارکینگ طراحی محوطه طراحی نمای آجری دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: