Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی نمای ساختمان مدرن

نمای مدرن نمای مدرن
نمای مدرن نمای مدرن

کارفرما: آقای ذوالفقاری        تاریخ شروع: زمستان95

با توجه به رقابت بازار مسکن و همچنین بالا رفتن توقع و سلیقه کارفرمایان طراحی نمای ساختمان امری ضروری است. در حقیقت نمای ساختمان از مهمترین عناصر در ساختمان سازی ، زیباسازی و باعث افزایش عمر ساختمان می باشد. گروه طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک با توجه به ضرورت این نکته با بهره گیری از دانش روز معماری و آمیختن آن با خلاقیت و تجربه کافی اقدام به ارائه خدمات تخصصی طراحی نمای ساختمان کرده و همیشه سعی داشته است نیازهای کارفرما را به خوبی شناسایی کند و بصورت متعهد درخواست های شما را به ثمر برساند. از جمله انواع طراحی ها نمای ساختمان می توان به نمای ساختمان سنگ ، نمای ساختمان رومی همچنین نمای ساختمان ویلایی و نمای ساختمان مدرن اشاره کرد. در کنار این موارد می توان به طراحی نمای ساختمان یک طبقه و دو طبقه و چند طبقه، طراحی نمای ساختمان تجاری، و طراحی نما ساختمان ادارای، مجتمع های مسکونی و ... که هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاصی هستند، اشاره نمود.

نمای مورد نظر که توسط گروه طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک طراحی و اجرا شده است نیز یکی دیگر از نماهای طراحی شده به سبک مدرن می باشد که سعی شده با ترکیب متریال سنگ و چوب بر زیبایی بنا بیفزاید. 

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری طراحی نما نمای ساختمان نمای مدرن نمای کلاسیک شرکت طراحی نما دکوراسیون داخلی طراحی داخلی طراحی پارکینگ طراحی محوطه طراحی نمای آجری دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: