Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

نمای کلاسیک ساختمان

طراحی نمای ساختمان طراحی نمای ساختمان

کارفرما: ناطقی        تاریخ شروع:

طراحی نمای ساختمان کلاسیک واقع در جنت آباد در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک طراحی و به تایید کارفرمای محترم جتاب آقای میر باقری رسید.

طراحی نمای ساختمان مورد نظر با توجه به درخواست کارفرما به سبک کلاسیک توسط شرکت طراحی نما و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شده است.  نوع طراحی این بنا ریشه در معماری رم باستان دارد . نما تمام حجم ساختمان و یا بخش اعظم آن را پوشش می دهد . در طراحی نمای ساختمان سعی شده با تاکید بر عناصر عمودی ستون ها بر عظمت و حس ایستایی بنا افزوده شود که یکی از شاخصه های طراحی نمای کلاسیک می باشد. در این پروژه سعی شده با انتخاب متریال مناسب جهت اجرای این سبک (سنگ تراورتن سفید) هماهنگی و زیبایی بین سبک انتخابی و متریال مورد نظر افزایش یابد. در مجموع می توان چنین بیان کرد : در طراحی این بنا با استفاده از سنگ سفید رنگ و تاکید بر عناصر عمودی و کلاسیک بنا و  استفاده از برجستگی ها و تورفتگی های مناسب در این بنا نمای ساختمان به شکل زیبا و جذابی نمایش داده شده و مورد استقبال قرار گرفته است .

خاص ترین ها را از ما بخواهید

برای هماهنگی برای بازدید و مشاوره ی رایگان  با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

 

از نمونه کارهای طراحی نمای کلاسیک ، طراحی و اجرای نمای ویلایی ، بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی ما دیدن نمایید .

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: