Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

نمای کلاسیک ساختمان

طراحی نمای ساختمان طراحی نمای ساختمان

کارفرما: فارسی        تاریخ شروع:

اولین جلوه بصری برای هر ساختمان نمای خارجی است بنابراین بهتر است نمای ساختمان به صورت اصولی طراحی شود

سلیقه ی شخصی در بحث نمای ساختمان از مهمترین گزینه ها است این سلیقه ها در سطح گسترده یعنی سیمای شهری می تواند هم به عنوان نقطه ی قوت و هم نقطه ی ضعف محسوب میشود . در حیطه ی معماری یک بنا می توان به سلیقه رفتار کرد اما وقتی وارد جنبه ی عمومی طرح می شویم ،  جامعه حقی بر گردن دارد که باید اجرا شود ، مساله دیگر در طراحی نمای ساختمان مسائل اقتصادی می باشد. 

سازندگان ممکن است به دلایل اقتصادی و یا نداشتن دانش کافی نتوانند سازه ای منطبق با فضای اطرافش بسازد . نمای هر ساختمان در مجموعه ی شهری که در آن حضور دارد تاثیر گذار است و این تاثیر را به بدنه ی خیابان ها یا میدان ها که در آن قرار گرفته است نیز منتقل میکند. اگر برای طراحی نمای ساختمانی واحد بودن ساختمان در نظر گرفته شود و نمای دیگر ساختمان ها در نظر گرفته نشود همگونی نمای شهری در کلیت از میان می رود.

در طراحی این پروژه گروه طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک برای داشتن نمای ساختمان شیک و مقاوم از اصول کاربردی در طراحی نمای خارجی ساختمان و اصول زیبایی شناسی نما و سلایق کارفرما استفاده نموده تا بتواند زیباترین و مقاوم ترین نمای بیرونی را برای ساختمان مورد نظرطراحی کند.

در طراحی نمای کلاسیک رومی همانطور که از اسم آن مشخص است با متریالهایی سر و کار داریم که در زمان پیدایش این سبک طراحی معماری به عنوان تنها متریال کاربردی برای طراحی نمای ساختمان استفاده می شد و آن سنگ نمای ساختمان است با گسترده شدن عملیات استخراج سنگ های زینتی و نمای ساختمان و افزایش تنوع سنگ های تولیدی ، معماران و سازندگان آزادی بیشتری برای استفاده از متریال سنگ پیدا کردند  و طراحی نمای کلاسیک ساختمان به عنوان متقاضی پر و پا قرص این متریال مطرح شد. در طراحی نمای کلاسیک رومی استفاده از سنگ در نمای ساختمان رکن اصلی در طراحی نمای ساختمان را بر دوش میکشد.

 

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

 

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: