Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

نمای کلاسیک ساختمان

طراحی نمای ساختمان طراحی نمای ساختمان

کارفرما: نجفی        تاریخ شروع:

نما کلاسیک

همانطور که می دانید طراحی نمای کلاسیک از پرطرفدار ترین سبک ها در طراحی نما می باشد. که بر گرفته از معماری خاص رم و یونان است. (سبکی که نمایانگر قدرت در سازه های عظیم یونان و رم است). نمای مورد نظر نیز به سبک کلاسیک توسط دفتر طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک طراحی و اجرا شده است. در طراحی این نما سعی شده است از المان های مشخص برای ارائه به مخاطب استفاده شود.همچنین استفاده از المان قوس در طراحی باعث ایجاد زیبایی دو چندان  در نما گردیده است. باید در نظر داشت ماهیت قوس در طراحی نما ایجاد ساختاری هماهنگ با خطوط شکسته در کل سطح نما می باشد.

 در طراحی این بنا با استفاده از سنگ سفید استخوانی  و تاکید بر عناصر عمودی و کلاسیک بنا و  استفاده از برجستگی ها و تورفتگی های مناسب در این بنا  و همچنین استفاده از قوس در نمای ساختمان نما چشم نواز و تاثیر گذار تر شده است.

 

برای هماهنگی برای بازدید و مشاوره ی رایگان  با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

 

از نمونه کارهای طراحی نمای کلاسیک ، طراحی و اجرای نمای ویلایی ، بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی ما دیدن نمایید .

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: