Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان طراحی نمای ساختمان

کارفرما: هاتفی        تاریخ شروع:

پروژه مورد نظر توسط گروه شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک طراحی و اجرا شده است. البته این نما را در جهان به اسم نمای کلاسیک هم می‌شناسند. نمای رومی ابهت خاصی به ساختمان مسکونی می‌بخشد و این حس را ایجاد می‌کند که افرادی از قشر ویژه و فرهیخته و البته متمول در آن زندگی می‌کنند.

این نما در حالت اصلی و پایۀ خود باید رنگ سفید داشته باشد، چون ساختمان‌های رومی با سنگ‌هایی ساخته می‌شدند که رنگ روشن داشتند. اگر نمای رومی برای ساختمان‌های خاص مانند دانشگاه‌ها، موزه‌ها، ساختمان کنگره و… انتخاب شود، ممکن است در گوشه و کنار آن از مجسمه‌هایی به سبک رومی نیز استفاده کنند. این امر برای ساختمان‌های مسکونی کمتر اتفاق می‌افتد اما قانونی برای آن وجود ندارد و همه چیز به سلیقه، خواسته و البته بودجۀ سازندۀ ساختمان برمی‌گردد.

قابل درک است که برای اجرای این نمای ساختمان  به مصالح سنگی از نوع باکیفیت نیاز است که در عین حال قابلیت برش خوردن هم داشته باشند. در ایران معمولاً از سنگ‌های طبیعی مرمر، گرانیت و تراورتن استفاده می‌کنند که معادن آنها داخل کشور هم موجود است. البته در سال‌های اخیر برای اجرا و پیاده‌سازی نمای رومی از سیمان سفید هم استفاده می‌کنند.

.جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: