Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

پروژه های مشابه
طراحی داخلی ساختمان

طراحی داخلی ساختمان

طراحی داخلی ساختمان

طراحی لابی طراحی لابی

کارفرما: علیدوستی        تاریخ شروع:

طراحی داخلی لابی

چهار شنبه 4 مهر 1397 ساعت 2:13 دسته : دکوراسیون داخلی لابd

 

قسمت های عمومی ساختمان تا حدودی، نشان دهنده ی موقعیت و سبک زندگی ساکنان آن است. طراحی دکوراسیون داخلی محیط‌های عمومی و مشترک مثل لابی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است. لابی ها عموما دارای سقف های بلند هستند و در طبقه همکف ساختمان در بخش ورودی واقع شده و در واقع فضایی است که هنگام ورود به آپارتمان از آنجا عبور میکنیم .

ورودی خانه باید به شکلی طراحی شود تا میزبان و دعوت کننده باشد. لابی تنها یک فضای انتظار نیست بلکه مقدمه ای است از نوع مهمان نوازی ساکنین و معماری ساختمان. در  پروژه مورد نظر که توسط گروه طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک طراحی و اجرا شده است با استفاده از المان های مربع شکل و قرار دادن آنها در کنارهم نوعی ریتم در فضا ایجاد شده است و نورپردازی مناسب به حس فضایی این مکان کمک می کند.

لابی محل عبور و مرور همه افراد ساکن و مراجعه‌کننده‌های ساختمان است بنا براین محکم بودن کف پوش این فضا یکی از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه کافی داشت. کف پوش‌های از جنس سنگ می تواند بهترین انتخاب برای چنین فضاهایی باشد. مزیت استفاده از این کف پوش مقاومت بالا در مقابل ضربه‌هایی است که از اسباب‌کشی و حمل بار ایجاد می‌شود و همچنین به راحتی قابل تمیز نظافت می‌باشد. در فضاهایی که وسعت آن‌ها زیاد است بهتر است که از رنگ های تیره مانند رنگ سیاه برای کف پوش ها استفاده نکنیم چون اثر کفش افراد و غبارهای موجود در هوا همیشه لکه‌هایی را روی سطح سنگ ایجاد می‌کند و ظاهر آن را کثیف می کند.

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: