Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

پروژه های مشابه

طراحی دیزاین آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه طراحی داخلی آرایشگاه

کارفرما: قهرمانی        تاریخ شروع:

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه کارفرمای عزیز خانم آرزو قهرمانی واقع در بلوار فردوس توسط شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک در شهریور ماه 1396 انجام گرفت .
در این پروژه بعد از بررسی محیط و نیازهای کارفرما سبک طراحی داخلی مدرن را برای این سالن زیبایی انتخاب کردیم .
در طراحی سالن زیبایی مهم ترین نکته استفاده به جا از رنگ ها است . معمولاً تلفیق دو یا سه رنگ فضا را جذابتر کرده که ما در این کار با ترکیبی از رنگ های کرم و قهوه ای در کنار یک رنگ پر هیجان مثل زرشکی فضا را پرنفوذتر و جذاب تر کرده ایم و به نوعی حس گرمی و صمیمیت به فضا بخشیده ایم .
طراحی قسمت ورودی به عنوان پذیرش علاوه بر بزرگ تر نشان دادن سالن باعث ایجاد نظم عملکردی در دکوراسیون داخلی آرایشگاه شده است و در ادامه با چیدن مبلمان در بخش ورودی و پذیرش فضای انتظار برای مشتریان ایجاد شده است که موجب می شود مشتریان با یکدیگر گپ بزنند تا زمان با سرعت بیشتری سپری شود .
کف سازی یکی از مهمترین آیتم ها طراحی و اجرای آرایشگاه می باشد که با توجه به بودجه و خواسته ی کارفرما برای کف سازی کار لمینت استفاده کرده ایم که علاوه بر زیبایی و محکم بودن کف ، تیرگی آن باعث می شود کثیفی ها و ذرات مو در کف سالن کمتر به چشم بخورد .
برای طراحی سقف سالن با استفاده از دیوار کوب فضایی برای قرارگیری نورهای مخفی ایجاد کرده ایم و به این ترتیب با ترکیب نور سفید و زرد که رنگ پوست را بهتر نشان میدهد نور مناسبی را در سالن ایجاد شده است .
همچنین با استفاده از پنجره های سرتاسری و بلند در فضا استفاده از نور طبیعی در روز را به حد اکثر رسانده ایم .
برای قرار گیری وسایل دکوری مختلف در بخش های مختلف آرایشگاه  باکس ها و ویترین های بزرگی ایجاد کرده ایم که برای به نمایش گذاشتن محصولات مختلف آرایشی هنگام ورود و خروج مشتریان به سالن می باشد .
مبلمانی که برای این فضا انتخاب کرده ایم با توجه به کاربری فضل به لحاظ دوام و کارآیی بسیار مناسب و به صرفه می باشد . قرار دادن صندلی و دراورهای کشویی در کنار آینه های قدی بهترین انتخاب در طراحی و اجرای سالن زیبایی است که انعطاف پذیری قابل قبولی را فراهم کرده و ارگونومی مناسبی دارد .
با اختصاص دادن اتاق ها برای اپیلاسیون ، کاشت ناخن و اتاق مخصوص آرایش و میکاپ به نوعی کارآیی فضا را بیشتره کرده و به مشاغل مختلف که در مجموعه انجام می شود شخصیتی مجزا بخشیده ایم.

یک معماری تازه ، خالق یک زندگی تازه...

جهت هماهنگی برای بازدید و مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس بگیرید و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه نمایید . 

  از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ، طراحی و اجرای ویلا و کابینت آشپزخانه ما دیدن نمایید .

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: