Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی واجرا واحد اداری

طراحی داخلی اداری طراحی داخلی اداری

کارفرما: علیزاده        تاریخ شروع:

طراحی داخلی اداری

دوشنبه 9 مهر 1397 ساعت 0:19 دسته : دکوراسیون داخلی اداری

بسیاری از ما معمولا دفاتر کار کوچکی داریم . دفاتری که شاید بیش از یک اتاق کوچک نباشند . اما در همین اتاق های کوچک هم می توان سنگ تمام گذاشت و دیزاینی را خلق کرد که چشم هر بیننده ای را به خود جلب کند !!! در طراحی دکوراسیون داخلی این دفتر کار ، از سبک مدرن استفاده شده است . نورپردازی داخلی نیز کاملا مناسب می باشد .

چیزی که امروزه بر کارفرمایان روشن است این که شادی کارکنان رابطه مستقیمی با بهره وری بیشتر آنان در کار دارد. اگر کارکنان از محیط کاری خود ناراضی باشند، مطمئنا سطح کاری آنها نیز به طرز چشمگیری پایین خواهد آمد. عوامل متعددی به رضایت کارکنان در محیط کاری وجود دارد که یکی از عواملی که اغلب نادیده گرفته میشود، دکوراسیون و طراحی داخلی دفتر اداری است. طراحی فوق توسط گروه طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک طبق نظر کارفرما و در نظر گرفتن اصول زیبایی شناسی به سبک مدرن طراحی و اجرا و مورد استقبال قرار گرفته است

.جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

 

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: