Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی داخلی اداری

طراحی داخلی اداری طراحی داخلی اداری

کارفرما: ایران نژاد        تاریخ شروع:

دکوراسیون اداری دارای قواعد و اصول و قوانین مختص به خود می باشد. دکوراسیون داخلی دفاتر اداری نقش مهمی را در سازوکارهای مشتری مداری در شرکت ها ایفا می کنند و نیز می بایست به گونه ای چیدمان شود تا نوع فعالیت سازمان را به  معرض نمایش بگذارد. گروه طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک  با داشتن دانش و ایده های نو و به روز دنیا تفکیک بخش های مختلف را با متریال های کارآمد تقسیم بندی می نماید. این گروه  با تیم حرفه ای  و مجرب خود در زمینه دکوراسیون اداری به گونه ای چیدمان انجام می دهد که تمامی قسمتهای دفاتر برجسته تر از بقیه قسمتها نباشند تا به نمای بصری آسیب برسد. در کل دکوراسیون داخلی را به گونه ای ارائه می دهد که فضای اداری، فضایی یکپارچه و واحد دیده شود تا نیازهای شرکت را در حوزه برندینگ نیز برآورده نماید.

 در طراحی محیط اداری نکات کلیدی از قبیل رنگ ، نور، مبلمان و وسایل کاربردی از اولویت ها است از این رو می توان از رنگ بعنوان اولین عنصر تاثیر گذار در هر مکانی یاد کرد این عنصر در هر قسمتی همچون سقف، دیوار، کف ، مبلمان ، لوازم کاربردی و تزئینی نمایان است بکارگیری مناسب این ویژگی در محیط کار فضایی جذاب و با آرامش را به دنبال خواهد داشت ، در طراحی دکوراسیون اداری علاوه بر زیبایی بهینه سازی فضا از نظر کاربردی ، بصری و صوتی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد پروژه فوق نیز با در نظر گرفتن اصول و مبانی فوق توسط شرکت دکوراسیون داخلی مهر آداک طراحی و اجرا شده است. 

.جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: