Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی واجرا واحد تجاری

طراحی واحد تجاری طراحی واحد تجاری
طراحی واحد تجاری طراحی واحد تجاری
طراحی واحد تجاری طراحی واحد تجاری
طراحی واحد تجاری طراحی واحد تجاری
طراحی واحد تجاری طراحی واحد تجاری
طراحی واحد تجاری طراحی واحد تجاری

کارفرما: آقای حاجی حسینی        تاریخ شروع: پاییز96

طراحی و اجرای واحد تجاری آقای حاجی حسینی واقع در طبقه منفی یک مجتمع تجارت جهانی فردوسی در آبان ماه سال ۹۶ توسط شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک طراحی و به تأیید کارفرما رسید .
در این پروژه بعد از بررسی محیط ، با توجه به عملکرد فضا ، همجواری ها ، سلایق و نیازهای کارفرما  سبک مدرن را انتخاب کردیم .
دکوراسیون داخلی مغازه
 ما در طراحی این این فروشگاه پوشاک مردانه که مساحت آن ۶۰ متر مربع می باشد سعی کرده ایم طراحی دکوراسیون را به نحوی انجام دهیم تا مشتریان به راحتی از تمامی اجناس در دو سمت فضا دیدن کنند.
رنگ بندی انتخاب شده در این پروژه ترکیب دو رنگ قهوه ای ماهگونی و سفید از جنس ام دی اف می باشد که به این ترتیب گرمی و صمیمیت را نیز در داخل محیط ایجاد کرده ایم .
 نحوه به نمایش گذاشتن اجناس و مبلمان داخل مغازه یکی از نکات مهم در دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک است با انجام درست این کار به راحتی میتوان دکوراسیون لوکس و دنج را برای مشتریان ایجاد کرد.  رگال هایی طویل در دو طرف مغازه تا سقف برای بزرگ نشان دادن مغازه به همراه دو باکس به صورت جزیره در وسط فضا برای به نمایش گذاشتن اجناس بیشتر و دسترسی راحت کاربران و مشتریان ایجاد شد .

باکس هایی به صورت نامنظم در جلوی ورودی مغازه به عنوان ویترین مغازه بر روی یکدیگر قرار داده ایم هدف از انجام این کار این بوده است که با قرار دادن پیراهن ها و شلوارها  عملکرد و سبک کلی اجناس مغازه را برای مشتری به نمایش گذاشته ایم که می توان احساس کابران و بازدید کنندگان را به کیفیت محیط تحت تأثیر قرار داد.
کفسازی
از آنجا که یکی از عناصر مهم داخلی مغازه کفپوش است و باید در برابر سائیدگی فیزیکی ، فشار و کشیدگی مقاوم باشد به این جهت برای کف مغازه از لمینت استفاده کرده ایم که علاوه بر زیبایی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است .

سقف و نورپردازی
سقف کار از جنس کناف می باشد که فضارا در عین سادگی زیباتر کرده و به گونه ای طراحی شده که امکان تعبیه کردن نور مخفی را نیز ایجاد کرده ایم .
نورپردازی مناسب در مغازه پوشاک یکی از مباحث مهم در امر طراحی دکوراسیون داخلی میباشد که باید به طور جدی به آن توجه شود . درجه و شدت نورپردازی در مغازه بستگی به متراژ و کاربری فضا دارد چون پوشاکی که برای این مغازه استفاده میشود به سبک آنتیک میباشد سعی کرده ایم نورپردازی ای که برای این کار انتخاب میکنیم متعادل و گرم باشد.

جهت هماهنگی برای بازدید و مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 تماس بگیرید و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی  تماس با ما مراجعه کنید . 

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی نما ، بازسازی ساختمان ، و طراحی کابینت آشپزخانه شرکت معماری و بازسازی ساختمان مهرآداک دیدن نمایید. 

 

برچسب ها

طراحی فروشگاه طراحی مغازه طراحی فروشگاه پوشاک طراحی فروشگاه کلاسیک طراحی واحد تجاری دکوراسیون داخلی شرکت معماری دکوراسیون داخلی فروشگاه شرکت دکوراسیون داخلی بازسازی خانه طراحی دکوراسیون اجرای فروشگاه طراحی مدرن دکوراسیون فروشگاه اجرای دکور فروشگاه

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: