Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی فروشگاه پوشاک

طراحی داخلی فروشگاه به سبک مینیمال طراحی داخلی فروشگاه به سبک مینیمال

کارفرما: آقای هادی زاده        تاریخ شروع: تابستان 96

طراحی و اجرای واحد تجاری آقای هادی زاده واقع در طبقه همکف مجتمع تجارت جهانی فردوسی در خرداد ماه 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک طراحی و به تایید کارفرما رسید .

در این پروژه با توجه به سلیقه کارفرما و نیازهای پروژه سبک طراحی داخلی مینیمال را انتخاب کردیم . کانسپت طراحی استفاده از خطوط طولی در بخش های مختلف طرح بود که برای این کار متریال های گلس مات و پروفیل آهن را ترکیب کردیم تا به نتیجه بهتر و مطلوب تری دست یابیم . برای ایجاد تنوع بصری شکستگی هایی در بخش های کوچکی ایجاد کردیم . هدف طراحی داخلی این پروژه استفاده مفید از تمامی بخش ها به علت کاربری مغازه و در عین حال پرهیز از قفسه بندی های یک دست و خسته کننده بود . به این منظور روی ستون ها نیز با اجاد بخش هایی برای نمایش اجناس بر سطح مفید کار افزوده ایم . همچنین در بالای قاب های پنجره نیز تابلوهایی برای نمایش مدل های موجود در مغازه تعبیه کردیم .

کف پوش مغازه از لمینت هایی هماهنگ با محیط انتخاب شد . برای نور پردازی و طراحی سقف کاذب نیز به منظور ایجاد هماهنگی بین دکوراسیون داخلی و سقف ، خطوط طولی را ایجاد کردیم تا امکان استفاده از نور مخفی در داخل این خطوط به همراه چراغ های ریلی به عنوان نور موضعی استفاده شد و به این ترتیب توانستیم نور کافی را در محیط ایجاد کنیم .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 تماس بگیرید و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه نمایید .

یک معماری تازه، خالق یک زندگی تازه...

ز نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی نما ، بازسازی ساختمان ، و طراحی کابینت آشپزخانه شرکت معماری و بازسازی ساختمان مهرآداک دیدن نمایید. 

 

برچسب ها

طراحی فروشگاه طراحی مغازه طراحی فروشگاه پوشاک طراحی فروشگاه کلاسیک طراحی واحد تجاری دکوراسیون داخلی شرکت معماری دکوراسیون داخلی فروشگاه شرکت دکوراسیون داخلی بازسازی خانه طراحی دکوراسیون اجرای فروشگاه طراحی مدرن دکوراسیون فروشگاه اجرای دکور فروشگاه

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: