Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی فروشگاه لباس کودک

طراحی داخلی فروشگاه پوشاک کودک طراحی داخلی فروشگاه پوشاک کودک
طراحی داخلی فروشگاه پوشاک کودک طراحی داخلی فروشگاه پوشاک کودک
طراحی داخلی فروشگاه پوشاک کودک طراحی داخلی فروشگاه پوشاک کودک

کارفرما: اقای عسکری        تاریخ شروع: زمستان95

این واحد تجاری که یک فروشگاه پوشاک بچه گانه است در یک مجتمع تجاری در منطقه نیاوران قرار دارد. طراحی فروشگاه به خواست کارفرما به سبک مدرن و مینیمال انجام شده است و همانطور که میبینید ترکیب رنگ سفید، صورتی با طوسی تیره محیطی خاص و جالب خلق کرده است. 

 برخی از افراد تصور می کنند که طراحی داخلی فقط برای منازل و یا مربوط به ادارات و فضاهای این چنینی است. اما امروزه توجه به طراحی داخلی مجتمع تجاری نیز در اولویت کار طراحان و معماران قرار گرفته است. امروزه در طراحی داخلی از سبک های مختلفی استفاده می شود و سبک های سنتی کمتر مورد توجه قرار می گیرند. در حقیقت بیشتر از سبک های مدرن و اسپرت در طراحی داخلی استفاده می شود.

بیشترین طراحی داخلی برای یک ساختمان تجاری توسط طراحان حرفه ای و خبره صورت می گیرد. طراحی مورد نظر که طبق سلایق کارفرما به سبک مدرن طراحی و اجرا شده از نمونه طراحی های گروه طراحی و دکوراسیون داخلی مهرآداک می باشد . باید توجه داشت . امروزه طراحی داخلی نقش مهمی در مراکز تجاری و بازار ها ایفا می کند چرا که از جمله عوامل مهم در افزایش میزان توجه مشتریان در ساختمان های تجاری به محصولات شرکت مربوطه است. این علم به روز با توجه به پیشرفت تکنولوژی دارای ساختار و گونه های بسیار جذاب و مدرنی است که می تواند چشم بیننده را به خود جلب کند. بازار ها و مراکز خرید نیز باید متناسب با نیاز مشتری و راحتی افراد ساخته و طراحی شود. مهم ترین قسمت از هر طراحی ، انتخاب رنگ متناسب با دکور است که باید دقت فراوانی در این مورد داشته باشند که در این طراحی نیز سعی طراحان بر این بوده تنالیته رنگی و متریال ها هماهنگی مناسبی داشته باشد.

برای هماهنگی برای بازدید و مشاوره ی رایگان  با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی نمای کلاسیک ، طراحی و اجرای نمای ویلایی ، بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی ما دیدن نمایید

برچسب ها

طراحی فروشگاه طراحی مغازه طراحی فروشگاه پوشاک طراحی فروشگاه کلاسیک طراحی واحد تجاری دکوراسیون داخلی شرکت معماری دکوراسیون داخلی فروشگاه شرکت دکوراسیون داخلی بازسازی خانه طراحی دکوراسیون اجرای فروشگاه طراحی مدرن دکوراسیون فروشگاه اجرای دکور فروشگاه

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: