Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

اجرای واحد مسکونی به سبک مدرن

اجرای دکوراسیون داخلی مدرن اجرای دکوراسیون داخلی مدرن
اجرای دکوراسیون داخلی مدرن اجرای دکوراسیون داخلی مدرن
اجرای دکوراسیون داخلی مدرن اجرای دکوراسیون داخلی مدرن
اجرای دکوراسیون داخلی مدرن اجرای دکوراسیون داخلی مدرن
اجرای دکوراسیون داخلی مدرن اجرای دکوراسیون داخلی مدرن

کارفرما: آقای سنجی        تاریخ شروع: زمستان95

پروژه مسکونی مدرن

در طراحی و اجرای دکوراسیون منزل مسکونی آقای امیدی واقع در شهرک غرب که پس از بازدید کارشناسان و بررسی نیازهای کارفرما تصمیم بر آن شد تا المان ها و ویژگی های سبک مدرن در آن استفاده شود از متریال های گوناگونی استفاده شده است که قصد داریم به بررسی هر یک از فضا ها بپردازیم.

طراحی آشپزخانه مدرن

برای اجرای این آشپزخانه به منظور دلباز تر شدن آشپزخانه از کابینت هایگلاس براق استفاده شده است چرا که انعکاس و شفافیت این نوع کابینت ها موجب بزرگتر دیده شدن فضاها و در نتیجه راحتی اعضای خانواده میگردد . همچنین استفاده از رنگ سفید نیز عاملی بسیار مهم در بزرگتر دیده شدن و ایجاد آرامش روانی برای افرادی که در این فضا قرار میگیرند می باشد . برای زیبایی کار و جلوگیری از یکنواخت شدن دکوراسیون آشپزخانه از یک نوار قهوه ای دور تا دور کابینت ها استفاده کردیم که در بیننده نوعی قاب را تداعی میکند .

طراحی اتاق خواب

در اجرای دکوراسیون اتاق خواب این پروژه از ترکیب فلز آینه و چوب استفاده شده است که در علم فنگ شویی و روانشناسی موجب آسایش روانی و ایجاد حس زندگی می باشد . کمد دیواری از جنس هایگلاس سفید با قاب های قهوه ای است و همچنین برای زیبایی و جلوه ی هر چه بیشتر اتاق خواب از آینه هایی تزیینی به شکل دایره که در قابی فلزی و طلایی رنگ قرار گرفته اند در قسمت میانی دیوار و در امتداد آن روی سقف قرار گرفته است و در دو طرف آن یک ردیف چوب قهوه ای که علاوه بر ایجاد قاب برای آینه ها امکان استفاده از نور پردازی را نیز میسر کرده است و به این ترتیب ترکیب بسیار جالب و دلنشینی در این اتاق خواب ایجاد شده است .

طراحی سالن پذیرایی و نشیمن

در این بخش نیز با استفاده از چوب سعی در گرمی بخشیدن به محیط داشتیم . برای زیبایی بخشیدن هر چه بیشتر به سالن پذیرایی از نوارهای باریک و چوبی در امتداد پنجره استفاده کردیم که علاوه بر استفاده به عنوان قاب پرده هم باعث بیشتر دیده شدن جهت طولی سالن و هم امکانی برای نورپردازی ایجاد کرده است و به این ترتیب فضایی دنج و دلنشین در قسمت سالن پذیرایی به وجود آورده است .

تی وی روم

برای طراحی این بخش در گام اول به منظور ایجاد هماهنگی تی وی روم با آشپزخانه و سالن پذیرایی مجدد از  هایگلاس سفید و قهوه ای استفاده کردیم.

ایجاد مربع هایی بر روی دیوار و همچنین باکس هایی برای قرار دادن لوازم دکوری و تزیینی باعث ایجاد فضاهایی پر خالی شده که علاوه بر زیبایی و جلوه ی هر چه بیشتر این نوع دکوراسیون داخلی ، فضایی متفاوت و خاص برای افراد خاص پسند و خوش سلیقه ایجاد کرده است .

همچنین با تکرار نوارهای طولی در دیوار و امتداد آن بر روی سقف این بخش را از لحاظ بصری از سالن پذیرای و آشپزخانه جدا کرده ایم که باعث تنوع در گردش چشم و زیبایی هر چه بیشتر فضا ها شده است .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید. 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: