Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه کلاسیک ممبران

طراحی کابینت روکش ممبران طراحی کابینت روکش ممبران
طراحی کابینت روکش ممبران طراحی کابینت روکش ممبران

کارفرما: خانم طالبی        تاریخ شروع: زمستان96

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای کمالی واقع در گیشا در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .

طراحی کابینت کلاسیک امروزه طرفداران بسیار زیادی را جذب کرده است و جایگاه بالایی در دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه پیدا کرده است . طراحی کابینت کلاسیک دارای ابزار خورگی ها و سر ستون هایی است که موجب می شود تا این سبک طراحی کابینت آشپزخانه از دیگر انواع کابینت ها متمایز شود .

متریال های مرسوم برای کابینت سبک کلاسیک چوب طبیعی و کابینت های ممبران می باشد که در این پروژه از ممبران با کتیبه های ابزار خورده به شکل دندان موشی استفاده شده است همچنین گل ها و حاشیه هایی به رنگ طلایی در کنار کاشی های بین کابینتی به رنگ بژ استفاده شده است که در کنار وکیوم سفید کابینت ها موجب شده است تا زیبایی و جذابیت چشم گیری در محیط ایجاد شود .

استفاده از درب هایی با نقوش و تراش خوردگی های متنوع و زیبا نیز باعث ایجاد تنوع بصری و دلنشین شدن هر چه بیشتر طراحی داخلی شده است .

جهت هماهنگی برای بازدید و مشاوره ی رایگان  با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی نمای کلاسیک ، طراحی و اجرای نمای ویلایی ، بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی ما دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی طراحی کابینت کابینت آشپزخانه کابینت مدرن کابینت کلاسیک کابینت چوبی اجرای کابینت طراحی آشپزخانه کابینت ممبران کابینت ام دی اف کابینت هایگلاس کابینتmdf کمد دیواری کابینت سفید

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: