Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت کلاسیک کابینت کلاسیک
کابینت کلاسیک کابینت کلاسیک
کابینت کلاسیک کابینت کلاسیک
کابینت کلاسیک کابینت کلاسیک

کارفرما: رنجبر        تاریخ شروع:

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای سلطان زاده در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .

در مرحله نخست کارشناسان گروه معماری مهرآداک طی یک بازدید حضوری و صحبت با کارفرما پیشنهاد دادند که سبک طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک باشد . سبک طراحی کلاسیک امروزه جایگاه بسیار بالایی به خود اختصاص داده است در طراحی این پروژه حتی الامکان از تمامی جداره ها استفاده شده است و یک دکور الحاقی نیز در گوشه آن امتداد پیدا کرده است .

قرار دادن یک جزیره در قسمت ورودی آشپزخانه با کتیبه ای به شکل گل علاوه بر زیبایی و شکوه بسیاری که به محیط بخشیده است به نوعی فضای آشپزخانه را از سالن پذیرایی و نهار خوری تفکیک کرده است .

رنگبندی کابینت ها در این پروژه استخونی تیره و مات در نظر گرفته شده است که در کنار کاشی بین کابینتی تیره و صفحه کابینت مشکی براق جلوه خاصی به فضای آشپزخانه بخشیده است .

برای تامین نور باکس هایی در قسمت سقف قرار گرفته است که لایتینگ های زیبایی داخل آنها تعبیه شده است همچنین در داخل قفسه های دکوری نیز هالوژن هایی برای نمایش بهتر لوازم قرار گرفته است .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا با اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ،طراحی ویلا ی شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: