Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت  تمام چوب کابینت  تمام چوب

کارفرما: شجاعی        تاریخ شروع:

اجرای کابینت آشپزخانه آقای شیر علی در گیشا در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .

در ابتدای کار با در نظر گرفتن خواسته ها و نیازهای کارفرما تصمیم برآن شد تا سبک طراحی کابینت آشپزخانه بر پایه اصول و استاندارد های طراحی کلاسیک پیش روی داشته باشد .

طراحی کابینت کلاسیک دارای ویژگی های بسیار زیبا و پیچیدگی های منحصر به خود می باشد که در این پروژه تمامی قواعد و المان ها را به کار برده ایم و حتی تلاش کردیم تا اصل قرینگی را نیز تا جای ممکن رعایت کنیم .

استفاده از ستون ها و سر تون هایی کلاسیک به همرا تاج و پاخور همچنین درب هایی ابزار خورده و زیبا موجب شده ایت تا طراحی با شکوه و کامل جلوه کند .

استفاده از رنگ تیره برای اجرای کابینت با طرح بافت چوب باعث گرم تر شدن محیط شده است همچنین قرار گرفتن کابینت های تیره در کنار جداره های سفید و روشن ترکیب دلنشینی در کنار سبک طراحی داخلی کلاسیک که تا حدودی محیط را سرد و رسمی جلوه میدهد ایجاد کرده است .

یکی از ویژگی های متمایز که به شکلی کاملا خلاقانه در طراحی داخلی آشپزخانه لحاظ شده است قرار گرفتن محلی برای نشستن در میان کابینت ها است . برای پوشش کابینت های زمینی سنگ کوارتز به زنگ سفید به منظور هماهنگی بیشتر با جداره ها به کار رفته است . همچنین قرار گرفتن جزیره ای در قسمت ورودی علاوه بر تفکیک محیط آشپزخانه از سالن پذیرایی موجب شده است تا محیط آشپزخانه کاملا خاص و جذاب به نظر برسد .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا با اطلاعات درج شده در صفحه یتماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ، طراحی ویلا و طراحی نمای ساختمان شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: