Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت سفید کابینت سفید

کارفرما: ریاستی        تاریخ شروع:

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای علی نصب واقع در گیشا در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .

در اولین مرحله بعد از بازدید وضعیت موجود و صحبت با کارفرما ، کارشناس طراحی داخلی گروه معماری مهرآداک پیشنهاد داد تا طراحی سبک کلاسیک در این فضا طراحی شود که با موافقت کارفرما طراحی آغاز شد .

از ویژگی های این طرح میتوان به اصل قرینگی که از مهمترین اصول سبک طراحی داخلی کلاسیک محسوب میشود اشاره کرد . رنگ سفید برای جلوه بیشتر و جنس کابینت ممبران با توجه به بودجه کارفرما در نظر گرفته شد . ابزار خوردگی های روی درب کابینت ها همچنین طرح روی دکوری های کابینت هوایی موجب شده تا پیچیدگی های سبک کابینت کلاسیک حفظ شود و به این شکل شکوه فراوانی را در فضای موجود ایجاد کند .

برای پوشش سطح کابینت ها صفحه کورین مشکی انتخاب شد که هماهنگی خوبی با کاشی های نصب شده در آشپزخانه داشته باشد .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا با اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ،طراحی ویلا ی شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: