Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت سفید طلایی کابینت سفید طلایی

کارفرما: علی اکبری        تاریخ شروع:

در طراحی و اجرای این پروژه از کابینت ممبران با رنگ سفید صدفی و روشن برای درب ها و همچنین پتینه کرمی رنگ مایل به طلایی استفاده شده است که ترکیب محبوبی برای دکوراسیون آشپزخانه است .استفاده از رنگ روشن برای کابینت ها علاوه بر ایجاد هارمونی بین سرامیک های کف و کابینت ها باعث شده است تا دلبازی محیط اشپزخانه به خوبی حفظ شده و به کمک گردش صحیح نورها از کوچک به نظر رسیدن آشپزخانه جلوگیری شود . به این ترتیب این طرح کلاسیک با ایجاد فضایی دلنشین و جذاب توانسته است تا پاسخ مناسبی به تمام نیازهای کارفرما باشد.

آشپزخانه های کلاسیک تداعی کننده ی حس نوستالژیک و صمیمیت هستند که اصالت آنها به زمانی می رسد که مطبخ ها تنها به منظور محلی برای طبخ غذا کاربرد داشته و استفاده میشدند . طراحی دکوراسیون آشپزخانه یکی بخش های مهم و اصلی در طراحی داخلی خانه محسوب می شوند و به همین جهت برای این کار لازم است تا اصول و قوانینی که موجب بی نقص شدن اجرای کابینت می شود را رعایت کرد تا نتیجه کار کاملا شیک و منحصر بفرد باشد . شرکت معماری مهرآداک در این پروژه تلاش کرده است تا با رعایت استانداردهای فیزیولوژیک انسان و ابعاد مورد نیاز برای دسترسی و راحتی اعضا به منظور استفاده از تمامی بخش ها را فراهم کند .

طراحی سقف و نورپردازی

برای طراحی سقف حفره هایی پوشیده شده از گچبری های سقفی اجرا شده است که این کار باعث ایجاد هماهنگی و گرایش هر چه بیشتر سقف آشپزخانه به سبک کلاسیک کابینت ها می شود . گچبری در تاریخ و فرهنگ ما از گذشته های بسیار دور رواج داشته است که البته امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی روش های ساده تری برای انجام این کار به وجود آمده است که امکان ایجاد طرح های بسیار متنوع و زیبایی را برای مجری و یا طراح دکوراسیون داخلی فراهم میسازد .

بخشی از نور پردازی سقف به کمک نور مخفی تامین شده است که منابع نوری آنها داخل گچ بری های سقفی کار گذاشته شده است که موجب نمایان شدن هر چه بیشتر گچ بری ها نیز می شود . علاوه بر این امکان استفاده از لوستر نیر در این آشپزخانه به وجود آمده است تا زیبایی هر چه بیشتری را در دکوراسیون آشپزخانه پروژه مذکور ایجاد کند .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: