Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت کلاسیک قهوه ای کابینت کلاسیک قهوه ای

کارفرما: رادمان        تاریخ شروع:

کابینت آشپزخانه ای که شکل و چهار چوب ساختاری آنها در معرض دید باشد و معمولا طراحی آنها به همراه دربهایی برجسته انجام میشود و حس زیبایی و حتی سلطنتی به آشپزخانه ما میبخشد .

یکی از مشخصترین بارزه های کابینت کلاسیک ایجاد فضایی صمیمی و نوستالژیک در آشپزخانه است به طوری که معمولا شکل آشپزخانه های تمام چوب را تداعی میکند .

شکل درب ها و تاج های ابزار خورده و بسیارمتنوع با سر ستونهای منبت کاری شده که یاداور یک نمای تاریخی است مشخصه اصلی کابینت های کلاسیک است که شاید همین ویژگی ها است که باعث شده تا کماکان جزء پر طرفدارترین سبک ها در دکوراسیون داخلی محسوب شوذ.

کابینت های کلاسیک شمایلی شلوغ و سنتی دارند لازم است تاج و زیر چراغ و پا .ر های بزرگ و حجیمی داشته باشند و رنگبندی آنها معمولا از سری رنگ های ملت انتخاب می شود .

برای ساختن یک نمایش چوبی کامل در آشپزخانه می توان از رنگ سفید در ترکیب با طیف رنگهای قهوه اس استفاده کرد . اصالت این محصول به روز هایی بر میگردد که مطبخ تنها جایی برای طبخ غذا بوده است .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: