Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت سفید کابینت سفید

کارفرما: لشکری        تاریخ شروع:

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای قیاثوند واقع در جیحون در آبان ماه سال 1396 به شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک واگذار شد . پس از بررسی سلیقه و نیازهای کارفرما تصمیم بر آن شد تا طراحی داخلی به سبک مدرن برای این پروژه انجام شود . متریال های استفاده شده در این پروژه های گلس (high glas) براق با ترکیب رنگ سفید و مشکی می باشد که تضاد این رنگ ها زیبایی بصری خوبی ایجاد کرده است و همچنین صفحه کابینت از جنس سنگ کورین است .

ایجاد فضاهای پر و خالی همچنین به این ترتیب که کابینت هایی هوایی سفید رنگ جلو تر از بخش های مشکی کار شده است که این موضوع در ابتدا باعث استفاده بیشتر از محیط و در عین حال رعایت استاندارهای انسانی و در گام بعدی باعث جذابیت ظاهری و تعادل بصری شده است .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه نمایید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ، طراحی و اجرای نما و طراحی ویلا شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: