Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت  هایگلاس مات کابینت  هایگلاس مات

کارفرما: مزنگی        تاریخ شروع:

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای شکیبا واقع در گیشا در زمستان 1396 توسط شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک انجام شد .

در گام نخست با توجه به خواست کافرما و سبک زندگی این خانواده سبک طراحی داخلی مدرن برای این پروژه انتخاب شد . رنگبندی کابینت ها با درب های سفید به همراه کابین هایی به رنگ مشکی انتخاب شد که برای تمایز و جلوه بیشتر و همچنین استفاده از متریال ام دی اف مات برای درب ها در کنار قاب هایی استیل موجب ایجاد ویژگی های خاص بصری و جذابیت دو چندان در این پروژه شده است . در طراحی آشپزخانه تلاش کردیم تا با توجه به متراژ کم فضا و لزوم استفاده حد اکثری از تمامی بخش ها فضاهای پر و خالی را برای ایجاد تنوع بصری ایجاد کرده و به این ترتیب مجموعه ای زیبا و دلچسب را خلق کردیم .

جهت هماهنگی برای بازدید و مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه نمایید .

جهت آشنایی بیشتر با مجموعه از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ، طراحی و اجرای ویلا شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: