Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت ام دی اف کابینت ام دی اف

کارفرما: حسینی نوه        تاریخ شروع:

آقای سماوات واقع در توانیر در زمستان 96 در دو نمونه مختلف توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد . در گام اول کارشناس مربوطه سبک طراحی داخلی مدرن را برای این پروژه انتخاب کرد .

در این پروژه به دلیل خواست کارفرما رنگ کرم روشن و قهوه ای ماهگونی استفاده شد که در ابتدای طراحی، مثلث کار با توجه به وضعیت موجود جای گذاری شد و در ادامه کابینت ها به بهترین و پرکاربرد ترین نحوه ی ممکن در جای خود قرار گرفت . در قسمت اپن و سقف قسمت ورودی نیز طرحی متناسب با کابینت ها در دو شکل مختلف به کارفرما ارایه شد که هر دو دارای جذابیت های بصری خاصی هستند . قرار دادن باکس هایی در سقف ورودی و استفاده از لایت های موضعی علاوه بر ایجاد محیطی دلنشین برای صبحانه خوری موجب شده است تا سقف از یکدستی خود رها شده و شخصیت فضایی خود را داشته باشد .

جهت هماهنگی برای بازدید با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه نمایید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان و اجرای ویلا شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: