Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت  مدرن کابینت  مدرن

کارفرما: صالحی        تاریخ شروع:

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای محمدی واقع در گیشا در زمستان 1396 به شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک واگذار شد که طی کارشناسی انجام شده پیرامون خواسته ها و چیدمان باقی فضاها تصمیم بر آن شد تا طراحی داخلی آشپزخانه به سبک مدرن انجام شود .

در این پروژه کابینت هایی با رنگ های سفید و مشکی از جنس mdf استفاده شده است . از نکاتی که پروژه را با دیگر طراحی ها متمایز میکند استفاده از اپن برای قرار دادن کتاب ها و لوازم دکوری می باشد که با قرار دادن باکس هایی پلکانی به همراه هالوژن هایی برای نور پردازی نقطه ای در قرینگی با سقف باعث جذابیت و زیبایی دو چندان در پروژه شده است .
استفاده از سنگ آنتیک در بین کابینت های هوایی و زمینی با رنگی متفاوت از کابینت ها باعث گردش چشم و جذب نگاه ها می شود .

جهت هماهنگی برای بازدید و کسب مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 تماس بگیرید و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه نمایید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان و طراحی و اجرای نمای ساختمان شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: