Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت سفید کابینت سفید

کارفرما: ترابی        تاریخ شروع:

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای مهدوی واقع در دهکده المپیک در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .
کابینت آشپزخانه مدرن از جمله پرطرفدارترین انواع کابینت در مبحث طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه می باشد . متریال های رایج برای اجرای این سبک کابینت آشپزخانه مدرن ، ام دی اف و یا های گلاس است که در این پروژه از high glas با طرح و رنگ چوب در ترکیب با رنگ سفید براق استفاده شده است که به این ترتیب جذابیت دلنشینی در فضا ایجاد کرده است .

کابینت های هوایی این پروژه به این ترتیب اجرا شده است که یک ردیف کابینت به رنگ تیره در قسمت پایین اجرا شده و یک ردیف بالایی به رنگ سفید و کمی جلوتر تعبیه شده است .

استفاده از کاشی های بین کابینتی گرم به متناسب با رنگ کابینت ها موجب شده تا فضایی شادتر و جذابتر به وجود بیاید .

از دیگر نقاط قوت طرح استفاده از یک جزیره دو طبقه به عنوان کابینت و میز صبحانه خوری در نظر گرفته شده است .

برای پوشش کابینت از جنس صفحه کورین انتخاب شده که دوام بسیار خوبی در برابر رطوبت و عوامل شیمیایی و حرارتی دارد و همچنین ظاهری بسیار شیک در آشپزخانه به وجود آورده است .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: