Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت مدرن کابینت مدرن

کارفرما: احمدیان        تاریخ شروع:

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای برسام واقع در کرج در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .
کابینت آشپزخانه مدرن از پرطرفدارترین سبک ها در مبحث طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه مدرن میباشد که متریال های مرسوم برای اجرای این سبک ام دی و یا های گلاس است که در این پروژه از mdf طرح چوب در رنگ های تیره و روشن استفاده شده است که جذابیت دلنشینی در فضا ایجاد کرده است .

در این پروژه به دلیل متراژ کم حتی الامکان از کابینت های قدی استفاده شده است و تنها بخش های گاز و سینک به شکل فضای خالی تعبیه شده است و به این ترتیب فضایی مفید و زیبا در اختیار کارفرما قرار داده ایم .

استفاده از کاشی های بین کابینتی گرم به رنگ نارنجی موجب شده تا فضایی شادتر و جذابتر به وجود بیاید . همچنین استفاده از باکس ها در قسمت سقف ورودی علاوه بر جدا سازی محیط آشپزخانه از سالن نشیمن باعث ایجاد تنوع بصری و عدم یکنواختی در محیط شده است .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: