Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت ام دی اف کابینت ام دی اف

کارفرما: فرخ رو        تاریخ شروع:

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای رمضانی واقع در بلوار دریا در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .

کابینت آشپزخانه مدرن از پرطرفدارترین سبک ها در مبحث طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه مدرن میباشد که متریال های مرسوم برای اجرای این سبک ام دی و یا های گلاس است که در این پروژه از هایگلاس طرح چوب در رنگ های تیره و روشن استفاده شده است که جذابیت دلنشینی در فضا ایجاد کرده است .

از ویژگی های بارز این پروژه میتوان به قسمت جزیره آشپزخانه اشاره کرد که علاوه بر جنبه ی زیبایی دو کاربری برای این بخش در نظر گرفته شده است . قرار گرفتن گاز صفحه ای در یک گوشه و همچنین میز صبحانه خوری در سمت دیگر همچنین قرار گرفتن کشوهایی ار نمای خارج باعث شده تا نهایت استفاده از فضای موجود را در اختیار داشته باشیم . استفاده از یک کف پوش با رنگ روشن در کنار سقفی که با کناف و نور های خطی و نقطه ای آراسته شده است در کنار کابینت های براق موجب می شود تا فضای آشپزخانه بزرگتر و مجلل تر به نظر برسد .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: