Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت مدرن کابینت مدرن

کارفرما: میرجعفری        تاریخ شروع:

طراحی کابینت های مدرن

وجود کابینت های بدون قاب ، خطوط افقی و عدم وجود هرگونه آرایش و تزئینی می تواند در صدر عوامل و ویژگی های یک آشپزخانه مدرن باشد. موارد ذکر شده می توانند حدود و مرزهایی برای شناخت و تشخیص مدرن یا سنتی بودن آشپزخانه مشخص کند . بسیاری از ویژگی ها هم مناسب دکوراسیون داخلی مدرن هستند و هم سنتی که بسیاری از مردم این فضاها را به جای یکدیگر استفاده می کنند اما لازم است که تفاوت های آنها را بدانبم. "مدرن و معاصر" معمولا به معنای زمان جاری و طراحی حال حاضر است. واژه "مدرن" به طور خاص به دیزاین و طراحی مربوط به حدود نیمه قرن بیستم اطلاق می گردد که توانسته است فرم های سنتی در روزهای انقلاب صنعتی را بشکند . "مدرن" می تواند به معنای دوره زمانی نیز به استفاده شود چرا که گاهی در مقابل معنای سنتی مورد استفاده قرار می گیرد که نشان دهنده دوره زمانی مشخصی است.
زمانی که به دکوراسیون مدرن در آشپزخانه فکر می کنیم به کابینت های بدون قاب، شفاف و ساده فکر می کنم که در خطوط افقی قرار گرفته و هیچ گونه آرایش و تزئینی نداشته و تمام زیبایی خود را مدیون شفافیت و جلوه های طبیعی مواد سازنده و تشکیل دهنده خود است.

پروژه مورد نظر نیز به سبک مدرن از دو تنالیته رنگی سفید و بنفش طبق نظر کارفرما و دکوراسیون منزل توسط گروه طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک طراحی و اجرا شده است.

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

 

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: