Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت سفید کابینت سفید

کارفرما: شریفی        تاریخ شروع:

کابینت مدرن اصطلاحی است که امروزه بسیاری از افراد جهت طراحی دکوراسیون آشپزخانه از آن استفاده میکنند . این گونه از طراحی کابینت این امکان را دارد تا به هر شکلی که ما میخواهیم در بیاید چرا که از سبک خاصی پیروی نمیکند بلکه خود نوعی سبک برای طراحی معماری و یا دکوراسیون داخلی میباشد . به منظور طراحی کابینت مدرن طراحان سلیقه شخصی خود یا کارفرما را در دستور کار خود قرار میدهند و به این طریق فضاهای مختلف را با تغییرات منحصر بفرد در اختیار کارفرمایان قرار میدهند . بسیاری از افراد این سبک از طراحی داخلی را بسیار ساده و یکنواحت تصور میکنند در صورتی که باید قبول کرد این سبک دارای انعطاف پذیری بسیار زیادی است .

طبق گفته های ذکر شده سبک کابینت مدرن آشپزخانه سبکی خاص در طراحی دکوراسیون آشزخانه و چیدمان کابینت ها است که برای طراحی آن از الگوهای منظم متقارن و یا نا متقارن استفاده می شود . در این سبک هیچ نشانه ای از از شلوغ کاری و یا کنده کاری های سنتی و یا سر ستون های کابینت کلاسیک دیده نمیشود . در این سبک در هنگام بسته بودن درب کابینت ها چیزی به جز یک خط باریک که نشان دهنده ی مرز موجود بین قفسه های کابینت است دیده نمیشود . 

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: