Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت  مدرن کابینت  مدرن

کارفرما: قلی زاده        تاریخ شروع:

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای شهاب واقع در تهرانسر در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .
کابینت آشپزخانه مدرن از جمله پرطرفدارترین انواع کابینت در مبحث طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و کابینت آشپزخانه می باشد . متریال های رایج برای اجرای این سبک کابینت آشپزخانه ام دی اف و یا های گلاس است که در این پروژه از high glas به رنگ سفید براق استفاده شده است تا فضای موجود بزرگتر به نظر برسد و دلباز تر باشد .

استفاده از کاشی های بین کابینتی گرم و کمی تیره موجب شده است تا حدودی تنوع بصری در محیط آشپزخانه ایجاد شود .

برای پوشش سطح کابینت ها صفحه کورین انتخاب شده است که هم دوام بسیار خوبی در برابر رطوبت و عوامل شیمیایی و حرارتی دارد و همچنین ظاهری بسیار شیک در آشپزخانه به وجود آورده است .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی مهرآداک دیدن نمایید

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: