Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت مدرن کابینت مدرن

کارفرما: قلی نژاد        تاریخ شروع:

طراحی کابینت آشپزخانه شیک و مدرن اهمیت زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه دارد. برای داشتن بهترین طراحی مستلزم به رعایت اصول و قواعدی می باشید که علاوه بر زیبایی بخشیدن به فضای داخلی آشپزخانه، از کارایی مناسبی نیز برخوردار باشند. 

اغلب افراد از رنگ های سرد، خطوط صاف  و اشکال مینیمالی که از در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن استفاده می شود خوششان می آید. امروزه افراد، به دنبال دکوراسیون آشپزخانه دنج و صمیمی هستند چراکه اغلب خانم های خانه دار ساعت های زیادی را در روز این قسمت از خانه می گذرانند.

اگر جز آن دسته افرادی هستید که به بازی رنگ در خانه علاقه ندارید و انرژی های لازم را از طریق رنگ های ساده در خانه دریافت می کنید استفاده از سبک مدرن با رنگ ساده برای طراحی که شما در ذهن دارید مناسب تر است.

.در پروزه  فوق نیز طراح از المانهای سبک مدرن و تنالیته رنگی ساده در طراحی استفاده نموده است. 

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

 

 

 

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: