Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه کلاسیک

کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه

کارفرما: آقای میرزایی        تاریخ شروع: تابستان 1395

در طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه از کابینت ممبران سفید استفاده شده است که علاوه بر ایجاد هارمونی مناسب بین کف آشپزخانه و رنگ کابینت ها باعث بهتر شدن بازتاب حد اکثری نورها و در نتیجه دلبازتر شدن محیط آشپزخانه گردیده است . در این پروژه تصمیم گرفتیم رنگ سر ستونها را نیز یکدست با درب کابینت ها به شکل سفید یکدست اجرا کنیم . به این ترتیب کابینت آشپزخانه در هماهنگی کامل با دکوراسیون داخلی کارفرما قرار گرفت.

نحوه طراحی و اجرای کابینت از گذشته تا امروز تغییرات بسیاری داشته است. در گذشته فقط کابینت های چوبی بودند و کار کلاسیک روی آن ها اجرا می شد، البته در این کابینت کلاسیک خبری از ستون و سرستون به معنای واقعی و امروزی نبود. با مروز زمان و با پیشرفت تکنولوژی و آمدن دستگاه های CNC انقلابی در صنعت کابینت سازی رخ داد و باعث تخصصی تر شدن این صنعت نسبت به عصر پیش از آن گردید. آشپزخانه فوق با در نظر گرفتن تمام اصول و استانداردهای طراحی کلاسیک انجام شده است و به این ترتیب موجب رضایت کارفرما و خانواده محترم مظاهری شده است .

طراحی سقف و نور پردازی

در طراحی سقف این پروژه از تایل های کناف با ترکیبی از چوب استفاده شده است . از جمله مزایای کناف سرعت و دقت بالا در اجرا، کاهش تعداد نیرو های اجرایی، پایینتر بودن هزینه ها نسبت به دیگر سقف های کاذب مثل گچ و چوب، مقاومت بالا در برابر زلزله دارد و همچنین محل مناسبی برای عبور لوله های تاسیساتی است برای نازک کاری بر روی کناف میتوان از هر نوع متریالی مثل کاغذ دیواری، بلکا، رنگ و هر نوع متریال دیگری به منظور روی کار استفاده کرد . برای اجرای کناف نیز دست طراح کاملا باز است تا طرح های متنوع و گوناگونی پیاده کند .

نور پردازی زیبای سقف با استفاده از نور مخفی به این شکل که این منابع نوری در پشت تایل های طلقی مزین شده با چوب انجام شده است ، قرار گرفته و قابی کنافی اطراف آن احاطه کرده است و همچنین نور شلنگی خطی در اطراف آشپزخانه در نظر گرفته شده که سبب نمایان ساختن بهتر فرم سقف می شود.

این تایل ها به وسیله ی کنده کاری بر روی چوب طبق نقشه های دقیق انجام می شود که میتواند در طراحی سقف مورد استفاده قرار گیرد همچنین می توان این کار را با دستگاه سی ان سی انجام داد و نقش ها را روی چوب در آورد که این روش علاوه بر سرعت بالا در اجرا می تواند تنوع بسیار زیادی را در نقش و نگار و نوع کنده کاری ها ایجاد کند ، استفاده از این تایل های چوبی باعث هماهنگی و هارمونی بیشتر با چوب کابینت ها می شود و نوری که از این تایل ها عبورمی کند سبب نمایان ساختن بهتر طرح و نقش این تایل ها می شود . همچنین قابی از کناف اطراف سقف نیز طراحی شده که به وسیله نورپردازی با هالوژن ها  که در قاب کناف تعبیه شده می تواند نور پردازی  منعطفی را به همراه داشته باشد .

در این پروژه علاوه بر کابینت آشپزخانه یک کمد بسیار زیبا به منظور جا کفشی و رخت آویز نیز اجرا شده است . 

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید.

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

برچسب ها

ششرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: