Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

پروژه های مشابه

طراحی روف گاردن

طراحی روف گاردن کلاسیک طراحی روف گاردن کلاسیک
طراحی روف گاردن کلاسیک طراحی روف گاردن کلاسیک
طراحی روف گاردن کلاسیک طراحی روف گاردن کلاسیک

کارفرما: آقای نیکدل        تاریخ شروع: تابستان 1394

 

روف گاردن یا بام سبز به بامی اطلاق می شود که تمام یا قسمتی از آن توسط فضای سبز پوشیده شده باشد و در واقع یک سیستم سبک وزن مهندسی ساز است که رشد گیاه را در بام میسر ساخته و درعین حال در برابر اشعه ی خورشید، اتلاف انرژی و ... از بام و ساختمان محافظت می کند. روف گاردن یا در زبان فارسی باغ بام این فرصت را برای شما فراهم می کند که باغ شما مشرف به شهر باشد و شما می توانید از مناظر لذت ببرید. امروزه با پیشرفت علم می توان بر روی بام خانه ها و ساختمان های بلند یک باغ زیبا با انواع گیاهان ایجاد کرد.روف گاردن را می توان با گذاشتن چند گلدان در پشت بام شروع کرد و در آخر به اجرای فضای سبز ختم کرد.روف گاردن شما می تواند یک آبشار زیبا و یا یک باغچه پر از بوته ی میوه و گل و یک آلاچیق چوبی کوچک داشته باشد و فرزندان شما در این محیط زیبا فارغ از دغدغه و شلوغی و آلودگی شهر در حال بازی باشند.

پروژه فوق نیز از طراحی روف گاردن می باشد که توسط شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک طبق نظر کار فرما طراحی و اجراشده و مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است. 

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی ساختمان بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: