Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی ویلای سنگی

طراحی نمای ویلا طراحی نمای ویلا
طراحی نمای ویلا طراحی نمای ویلا
طراحی نمای ویلا طراحی نمای ویلا
طراحی نمای ویلا طراحی نمای ویلا

کارفرما: آقای دارابی        تاریخ شروع: زمستان 1399

طراحی ویلا حرفه ای

معماری علاوه بر زیبا سازی محیط باعث ارتقا ارزش ملک نیز میشود. معماری و طراحی یکی از ارکان اصلی ساخت بنا و محوطه است. بدون طراحی معماری درست و کاربردی هرگز نمیتوان صرفا با صرف هزینه و استفاده از متریال های با کیفیت تمام خواسته ها و سلیقه کارفرما را تامین کرد. 

هنر معماری میتواند فضاها را به گونه ای تقسیم کند تا فضای ویلا بیشترین هماهنگی را با محیط خانه و ویلا داشته باشد. حضور در در طبیعت با هدف آرامش گرفتن از طبیعت در محوطه ویلا می باشد. یک طراحی معماری خوب شامل استفاده درست از فضاها و المان های گوناگون و هماهنگ با سلیقه کارفرما و متناسب با بودجه و مسایل فنی و زیبا شناسانه می باشد. افراد متخصص که در بخش های مختلف مثل معماری، لنداسکیپ، فضای سبز، برق، عمران و دکوراسیون داخلی و طراحی فعالیت میکنند تلاش میکنند تا فضاهایی با استانداردهای بالا را تحت یک مدیریت واحد با بالاترین کیفیت خدمات ارائه دهند. پروژه های انجام شده در یک مجموعه مشخص کننده سطح توانایی یک افراد و پرسنل مجموعه می باشد.

طراحی ویلای مدرن

یکی از عناصر اصلی در طراحی ویلا مدرن شیشه است. استفاده از آب و شیشه در کنار تکه های سنگ و چمن میتواند به نوعی متصل کننده ی درون و بیرون ساختمان باشد.

امروزه با افزایش یافتن زندگی شهری و دور بودن از فضاهای آرام و به دور از هیاهوی شهر بیش از هر زمان دیگری ویلا سازی در اطراف شهرهای پیشرفت کرده است.

مهمترین موضوع در طراحی ویلا خواسته ها و نیازهای کارفرما می باشد و طراحی باید به گونه ای باشد تا تمامی نیازهای افراد را در بر بگیرد و همینطور از هزینه های اضافی جلوگیری کند.

طراحی اقلیم و مشخصات جغرافیایی منطقه در مرحله بعدی باید مورد بررسی قرار بگیرد که متاسفانه در بسیاری از پروژه های این موضوع کاملا نادیده گرفته میشود. مثلا استانداردهای طراحی یک ویلا در منطقه سرد و کوهستانی با یک ویلا در منطقه گرم و مرطوب تفاوت های بسیار زیادی دارد.

شرکت معماری مهرآداک با تکیه بر دانش روز دنیا آماده همکاری با شما دوستان گرامی می باشد.

محوطه و فضای سبز

محوطه بیرونی بناها معمولا خیلی مورد توجه سازندگان و مالکان قرار نمیگیرد در صورتی که در واقع محوطه به نوعی میتواند هویت بخش یک بنا باشد.

محوطه سازی باعث ایجاد هماهنگی و تعادل و توازن در محیط زیست می شود و تاثیر زیادی در کنترل آلودگی هوا و آلودگی صوتی دارد. از سمت دیگر استفاده از گل و گیاهان مختلف در محوطه یک بنا باعث ایجاد آرامش نیز می شود.

برچسب ها

طراحی ویلا اجرای ویلا بازسازی ویلا ویلا مدرن ویلای شیک اجرای ویلای مدرن ویلای کلاسیک ساخت ویلا دکوراسیون ویلا ویلای دوبلکس طرح ویلا نمای ویلا طراحی نمای ویلا طراحی و اجرای ویلا

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: