Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی و اجرای ویلای مدرن

طراحی ویلا مدرن طراحی ویلا مدرن
طراحی ویلا مدرن طراحی ویلا مدرن

کارفرما: خانم پور سروری        تاریخ شروع: پاییز 98

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنیک های معماری و لزوم اهمیت دادن به تمامی سلیقه ها و ایده های برگرفته از الگوهای ذهنی مختلف کارفرمایان خوش قریحه،می طلبد که طراحان خوش ذوقی هم،با خلاقیت و درایت و هوش سرشار،توان اغنای سلایق مختلف و دیدگاه های گوناگون نسبت به هرآنچه در ذهن مخاطب بعنوان ویلا تداعی میشود را ساخته و پرداخته کند تا هرآنچه در نظر کارفرمایان مختلف با سلایق و نظرات گوناگون برای طراحی ویلا ، یا محلی برای تلاقی آسایش وطبیعت درنظر گرفته می شود را به بهترین و هنرمندانه ترین و ایده آل ترین شکل ممکن طراحی و اجرای ویلا انجام شود. 

اثری بی بدیل از عمق وجود یک آرشیتکت خلاق نشأت گرفته و با آمیختن رویاها و دیدگاه های دیرین کارفرمایان عزیزمان همسو شده و اثری که مدتها در ذهن ایشان پدید آمده بود را با رعایت عالی ترین مرتبه ظرافت و درایت و بهره گیری از اصول مهندسی روز به منصه ظهور در آورد.

یکی از طراحی هایی که از دیرباز در نظر مخاطبان جایگاه ویژه ای در زمینه ساخت ویلا داشته است،طراحی مدرن است که درادامه تعداد کمی از دریای بیکران خلاقیت شرکت معماری مهرآداک را برایتان شرح دل می دهیم. 

خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد.

برای زیبایی آفرینی در طراحی المان های یک بنای مدرن همواره برآنیم که با نهایت ذوق و دقت ،جزیی ترین و تاثیرگذارترین موارد را رعایت نموده و از خلاقیت و آرامش توأم،برای نقش آفرینی بهره گیری نماییم.

شاید دلیل منحصر بفرد بودن این نماها،استفاده از سنگ های سفید و مشکی در تقابل باهم ،درکنار طبیعت Green wall های ورودیست.

در طراحی ویلا ، شیشه های نورگیر بزرگ جا خوش کرده اند تا نور خورشید با نهایت سخاوت تمام فضای داخل را مملو از مهر خود گرداند.

برجستگی سمت راست نما ،به ذهن مخاطب چنان جلوه گری می نماید که چشمها همراه با زاویه تند سنگهای سپید و تا انتهای آن خیره می ماند تا در قابی دلنواز که از بالا و پایین با  سنگ های سیاه آراسته شده،شاهد تراسی زیبا برای هرچه بیشتر شدن چشم اندازهای دوردست و تجربه ی نوشیدن فنجانی چای بلوط در یک صبح برفی و یا افزایش انرژی جسم و جان و نیروی حیات با نوشیدن لیوانی سکنجبین خنک در گرمای یک ظهر تابستان باشیم...

برای هماهنگی برای بازدید و مشاوره ی رایگان  با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی نمای کلاسیک ، طراحی و اجرای نمای ویلایی ، بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی ما دیدن نمایید

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی طراحی ویلا اجرای ویلا نمای ویلایی طراحی داخلی ویلا بازسازی ویلا ویلای مدرن ویلای کلاسیک دکوراسیون داخلی ویلا محوطه سازی ویلا طراحی و ساخت ویلا طراحی دکوراسیون داخلی طراحی نما

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: