Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی نمای ویلا مدرن

طراحی ویلای مدرن طراحی ویلای مدرن
طراحی ویلای مدرن طراحی ویلای مدرن
طراحی ویلای مدرن طراحی ویلای مدرن
طراحی ویلای مدرن طراحی ویلای مدرن
طراحی ویلای مدرن طراحی ویلای مدرن
طراحی ویلای مدرن طراحی ویلای مدرن

کارفرما: آقای دکتر طاهری        تاریخ شروع: زمستان98

این پروژه در زمینی به مساحت هزار متر مربع با زیربنای 250 متر مربع می باشد که بنا به انتخاب کارفرمای محترم به سبک مدرن طراحی شده است.

 از مهمترین ویژگی های این سبک سادگی و اعجاز خطوط صاف است و همانطور که ملاحظه می کنید حجمی بسیار زیبا و مناسب برای این پروژه  ویلایی درنظر گرفته ایم. 

در طراحی نمای ویلا از سیمان و فلز استفاده شده و برای استفاده بیشتر از نور و زاویه دید بیشتر نسبت به طبیعت باغ از پنجره های سرتاسری و بزرگ بهره برده ایم. 

اگر از طراحی افقی،باز و مستطیلی در سبک طراحی مدرن بهره برده شود،به نوعی نمادی از قدرت طلبی به حساب می آید.به طور کلی پلان شمالی را برای دسترسی به خیابان استفاده میکنند که نما و دیوارهای آن نشاندهنده ی یک معماری نیرومند است.
در نمای این طراحی برآن بوده ایم تا با استفاده از درختچه هایی سرسبز درقالب باغچه ای محصور به پشت پنجره های بزرگ همکف،سرسبزی،لطافت برگها و طبیعت زیبا را برای نوازش چشمان ساکنین فراهم کنیم.

از مهمترین عارضه های زندگی های شهری دور شدن از طبیعت است. شهرک های ویلایی و باغ ویلاها گزینه ی بسیار مناسبی برای دور شدن از شهر و تجربه یک روز آرام است. به همین دلیل بسیاری از ساکنان شهر به فکر ساختن خانه هایی پیرامون شهر ها هستند تا بتوانند هم از هوای خوب استفاده کنند و اقامتگاهیی برای تعطیلات و پایان هفته داشته باشند.

شرکت معماری مهرآداک با نمونه کارهای بسیار زیبا در شهر های ایران عزیز آماده است تا طرح هایی خاص و منحصر بفرد مناسب با سلیقه و نیازهای کارفرما ارایه نماید. توجه به راحتی و آسایش ساکنین، استفاده بهینه از فضا در کنار قراردادن المان های مطابق با سبک و حجم ویلا از مهمترین ویژگی های طراحی و اجرای ویلا است.

برای هماهنگی برای بازدید و مشاوره ی رایگان  با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی نمای کلاسیک ، طراحی و اجرای نمای ویلایی ، بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی ما دیدن نمایید

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی طراحی ویلا اجرای ویلا نمای ویلایی طراحی داخلی ویلا بازسازی ویلا ویلای مدرن ویلای کلاسیک دکوراسیون داخلی ویلا محوطه سازی ویلا طراحی و ساخت ویلا طراحی دکوراسیون داخلی طراحی نما

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: