Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی رستوران مدرن برای فرار از روزمرگی ها

طراحی رستوران مدرن طراحی رستوران مدرن
طراحی رستوران مدرن طراحی رستوران مدرن
طراحی رستوران مدرن طراحی رستوران مدرن
طراحی رستوران مدرن طراحی رستوران مدرن

کارفرما: اقای تولایی        تاریخ شروع: زمستان98

هدف اصلی از طراحی رستوران که مشاهده میکنید ایجاد کردن فضایی است که حس و حال آن متفاوت از سایر رستوران ها باشد و افراد را از دغدغه ها و مشکلات روزمره دور کند. فضایی که به دور از تشریفات بتواند محیطی آرامش بخش ایجاد کند و خاطرات خوشی را برای مشتری ها ایجاد کند.

در طراحی دکوراسیون رستوران برای ایجاد کردن فضایی مدرن و متفاوت طراحان شرکت معماری مهرآداک با وجود محدودیت هایی که داشتند برای پوسته خارجی این پروژه ترکیبی از بتن و فلز را در نظر گرفتند. استفاده از رنگ های طوسی در کنار فلز های طلایی و همچنین لمسه کوبی های سبز رنگ جلوه ای خاص و چشم نواز ایجاد کرده است. در نهایت نیز استفاده از نورپردازی مناسب به صورت نقطه ای و خطی با رنگهای آفتابی موجب ایجاد صمیمیت در محیط ایجاد شده برای دکوراسیون داخلی رستوران شده است.

جهت هماهنگی برای بازدید و مشاوره ی رایگان  با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی نمای کلاسیک ، طراحی و اجرای نمای ویلایی ، بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی ما دیدن نمایید. 

برچسب ها

طراحی کافه طراحی کافه کتاب طراحی کافه رستوران طراحی رستوران طراحی کافی شاپ دکوراسیون داخلی شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی بازسازی خانه بازسازی منزل طراحی دکوراسیون دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک اجرای رستوران طراحی سفره خانه

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: