Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی کافی شاپ با رنگهای شاد و ملایم

طراحی کافی شاپ و رستوران طراحی کافی شاپ و رستوران
طراحی کافی شاپ و رستوران طراحی کافی شاپ و رستوران
طراحی کافی شاپ و رستوران طراحی کافی شاپ و رستوران
طراحی کافی شاپ و رستوران طراحی کافی شاپ و رستوران
طراحی کافی شاپ و رستوران طراحی کافی شاپ و رستوران

کارفرما: آقای شمس        تاریخ شروع: تابستان98

اگر شما هم مثل من جزو آن دسته افرادی هستید که رفتن به کافه‌ها و کافی‌شاپ‌ها از بخش تفکیک نشدنی زندگی روزمره‌تان به شمار میرود، حتماً به‌ درستی از تأثیر مهم دکوراسیون کافی‌شاپ در جذب مشتری ها اطلاع دارید. نکته‌ی جالب‌توجه این که طبق نظرسنجی های انجام شده و بررسی دلایل بازگشت مشتری به یک کافی‌شاپ، دکوراسیون داخلی کافی‌شاپ به نسبت بیشتر از قیمت و کیفیت و حتی مواد خوراکی سرو شده تاثیر دارد.

اگر شما قصد دارید وارد بازار و حرفه‌ی کافه و کافی‌شاپ داری بشوید، و یا حتی تصمیم گرفته اید تا تغییراتی در دکوراسیون و طراحی داخلی کافی‌شاپ تان ایجاد کنید، لازم است تا چند نکته‌ی ساده ولی بسیار مهم را در نظر بگیرید و کمی هم چاشنی خلاقیت به آن بی افزایید تا بتوانید انتخاب های مناسبی در رابطه با سبک و نوع دکوراسیون و حتی انتخاب یک دیزاینر مناسب داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که در هنر دکوراسیون حتی ریزه‌کاری‌ها هم به نوبه ی خود می‌توانند مهم و قابل توجه باشند. ویترین و سردر، سقف و نوع نر پردازی، کانتر، تزیینات استفاده شده در دیوارها، رنگ‌های موجو در محیط، نوع مبلمان و چیدمان آنها، همه و همه این امکان را دارند تا به نقاط قوت و یا ضعف کافی‌شاپ تبدیل شوند، پس از هیچ‌یک از بخش های فضا غافل نشوید.

جهت هماهنگی برای بازدید و مشاوره ی رایگان  با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی نمای کلاسیک ، طراحی و اجرای نمای ویلایی ، بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی ما دیدن نمایید. 

برچسب ها

طراحی کافه طراحی کافه کتاب طراحی کافه رستوران طراحی رستوران طراحی کافی شاپ دکوراسیون داخلی شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی بازسازی خانه بازسازی منزل طراحی دکوراسیون دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک اجرای رستوران طراحی سفره خانه

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: