Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت کلاسیک چوبی

کابینت آشپزخانه چوبی کابینت آشپزخانه چوبی
کابینت آشپزخانه چوبی کابینت آشپزخانه چوبی
کابینت آشپزخانه چوبی کابینت آشپزخانه چوبی
کابینت آشپزخانه چوبی کابینت آشپزخانه چوبی

کارفرما: خانم دانایی        تاریخ شروع: پاییز 98

زیبا ترین کابینت های موجود در دنیا که توسط ذهن های خلاق و طراحان داخلی طراحی و اجرا میگردد عموما کابینت چوبی و طرح چوب هستند. کابینت های چوبی میتواند هم در غالب طراحی کابینت کلاسیک و هم طراحی کابینت مدرن مورد استفاده قرار بگیرد. این سبک از کابینت آشپزخانه از چوب های طبیعی به همراه بافت و گره های ساده و پیچیده موجود در تنه ی درختان تهیه می شود و به این ترتیب فضایی شگفت انگیز و خاص را نه تنها در طراحی آشپزخانه بلکه در تمامی فضاها و دکوراسیون داخلی منزل و حتی محیط کار ایجاد میکنند.

کاملا مشخص است که هیچکدام از درختها شبیه به هم نیستند پس قاعدتا هر برش از تنه ی درخت دارای بافت ها و طرح های متفاوتی از برش های دیگر است. این تفاوت ها در برش های درخت حفظ می شود تا زمان قرارگیری قطعات در کنار یکدیگر شکل های به خصوص و زیبایی ایجاد شود. مواد و رنگ هایی که در مراحل بعدی به این پروسه اضافه میشود علاوه بر نمایان شدن هر چه بیشتر این طرح ها موجب افزایش دوام کابینت ها نیز می شود. به خاطر داشته باشیم که در صورت استفاده از متریال چوب در دکوراسیون خانه و یا آشپزخانه زندگی در فضای ما همیشه ماندگار است چرا که چوب همیشه زنده و مانا است.

کابینت فوق از چوب ملچ با رنگ قهوه ای تیره می باشد که همانطور که تصاویر قابل مشاهده است روح متفاوتی به آشپزخانه بخشیده است. 

جهت هماهنگی برای بازدید و مشاوره ی رایگان  با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی نمای کلاسیک ، طراحی و اجرای نمای ویلایی ، بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی ما دیدن نمایید

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی طراحی کابینت کابینت آشپزخانه کابینت مدرن کابینت کلاسیک کابینت چوبی اجرای کابینت طراحی آشپزخانه کابینت ممبران کابینت ام دی اف کابینت هایگلاس کابینتmdf کمد دیواری کابینت سفید

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: