Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

پروژه های مشابه

طراحی نمای ویلایی کلاسیک

طراحی ویلای کلاسیک طراحی ویلای کلاسیک
طراحی ویلای کلاسیک طراحی ویلای کلاسیک
طراحی ویلای کلاسیک طراحی ویلای کلاسیک
طراحی ویلای کلاسیک طراحی ویلای کلاسیک
طراحی ویلای کلاسیک طراحی ویلای کلاسیک

کارفرما: آقای دکتر شعبانی        تاریخ شروع: تابستان98

طراحی ویلای کلاسیک به عنوان یک سبک شناسنامه دار است که نشان از عظمت، اعتبار و شکوه بنا دارد. از زمان های گذشته تا به امروز همواره نشانه ای از جایگاه طبقاتی و اجتماعی اشخاص بوده است. در طراحی ویلای کلاسیک تنوع متریال ساختمانی نسبت به طراحی ویلای مدرن بسیار کمتر است چرا که بیشتر برای اجرای نمای ویلا از سنگ یا سیمان استفاده می شود. ابزار ها و مجسمه های سنگی، قوس و طاق ها، سراهی ها و.. از وجوه بارز طراحی و اجرای ویلای کلاسیک مطابق با ساختمان های قدیم یونان و ایران باستان میباشد. آب نما های به کار رفته در طراحی ویلای کلاسیک به شیوه سنتی طراحی شده و عموما روشنایی فضای داخلی ویلای کلاسیک بیش از طراحی ویلای مدرن و با استفاده از نور طبیعی و نور مصنوعی است.

برای طراحی این ویلای کلاسیک که توسط شرکت معماری مهرآداک انجام شده است، نوعی از اغراق در گستردگی و بزرگنمایی فضاهای داخلی ویلا از طریق نمایش عظمت و سبک تجمل گرایانه آن به چشم میخورد که از ملزومات این شیوه معماری می باشد .  طراحی و اجرای سازه ویلای کلاسیک با در نظر گرفتن تعداد ستون ها و نیاز به نمایش سر ستون و پاستون ها است ، عموما محل قرار گیری ستون ها جایی است که بیشترین بازده بصری را داشته باشند. برخلاف طراحی مدرن که عمدتا ستون ها دیده نمیشوند و لا به لای جداره ها پنهان می شوند . همچنین در طراحی ویلای کلاسیک به علت ابزار ها و کارهای زیادی که بر روی سقف ها و دیوار ها انجام میگردد امکان تعبیه سقف های کاذب به مراتب بیشتر است و در طراحی تاسیسات سبک کلاسیک به راحتی امکان مخفی کردن دریچه های تهویه و سایر تاسیسات سقفی و پنهانِ بنا در محیط کاذب سقف و دیوار وجود دارد.

یک معماری تازه، خالق یک زندگی تازه ...

برای هماهنگی برای بازدید و مشاوره ی رایگان  با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی نمای کلاسیک ، طراحی و اجرای نمای ویلایی ، بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی ما دیدن نمایید

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی طراحی ویلا اجرای ویلا نمای ویلایی طراحی داخلی ویلا بازسازی ویلا ویلای مدرن ویلای کلاسیک دکوراسیون داخلی ویلا محوطه سازی ویلا طراحی و ساخت ویلا طراحی دکوراسیون داخلی طراحی نما

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: