Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

آلترناتیو های طراحی کافه کتاب

دکوراسیون داخلی کافه کتاب دکوراسیون داخلی کافه کتاب
دکوراسیون داخلی کافه کتاب دکوراسیون داخلی کافه کتاب
دکوراسیون داخلی کافه کتاب دکوراسیون داخلی کافه کتاب
دکوراسیون داخلی کافه کتاب دکوراسیون داخلی کافه کتاب

کارفرما: خانم یوسفی        تاریخ شروع: تابستان 97

پروژه فوق در تابستان سال 97 به شرکت معماری مهرآداک معرفی شد که پس از بازدید کارشناسان مربوطه تصمیم بر آن شد تا طراحی داخلی کافه به شکل کلاسیک با المانهای سنتی انجام شود. همانطور که مشاهده میکنید طی جلساتی که با کارفرما داشتیم طرح های متفاوت و جذابی برای ارایه به کارفرما طراحی شد. 

پروژه از اختصاص یک ساختمان قدیمی جهت ایجاد کافه کتاب برای مجموعه آغاز شد. ایجاد فضایی دنج و انعظاف پذیر همچنین ایجاد حس نوستالژیک با توجه به شرایط خاص عملکردی مد نظر کارفرما بود که جمع بندی رویکرد طراحی در این پروژه قرار گرفت. در طراحی منتخب کارفرما از بین ۳ گزینه طراحی شده، طرح فعلی بود که در آن قفسه های کتاب شکل دهنده اصلی فرم معماری کافه هستند. این ویژگی قابلیت تغییر و انعطاف پذیری بالایی به طراحی می بخشد. 

رای هماهنگی برای بازدید و مشاوره ی رایگان  با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی نمای کلاسیک ، طراحی و اجرای نمای ویلایی ، بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی ما دیدن نمایید

 

برچسب ها

طراحی کافه طراحی کافه کتاب طراحی کافه رستوران طراحی رستوران طراحی کافی شاپ دکوراسیون داخلی شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی بازسازی خانه بازسازی منزل طراحی دکوراسیون دکوراسیون داخلی مدرن دکدراسیون داخلی کلاسیک اجرای رستوران طراحی سفره خانه

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: