Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی داخلی سفره خانه

طراحی واجرای داخلی سفره خانه طراحی واجرای داخلی سفره خانه

کارفرما: کریمی        تاریخ شروع:

سفره خانه ها دسته ای از رستوران ها هستند که طرفداران خاص خود را دارند . طراحی سفره خانه باید به گونه ای باشد که محیطی راحت و دل نشین را برای مردم فراهم کند همانطور که ما در طراحی و اجرای سفره خانه سعی کردیم محیطی دل نشین و راحت به کارفرما ارائه دهیم .

طراحی سفره خانه عربی کارفرما آقای صادقی واقع در طبقه چهارم مجتمع تجارت جهانی در پاییز 1396 انجام شد . در گام اول شرکت دکوراسیون داخلی مهرآداک با بررسی ویژگی های محیطی با توجه به نیازها و سلایق کارفرما و علاوه بر این به دلیل همجواری پروژه با یک سفره خانه سنتی و یک رستوران مدرن تصمیم گرفت با ارائه طرحی متفاومت طراحی مجموعه را به سمت المان های عربی سوق دهد و با به کار گیری قوس های عربی و دیگر جزئیات تلاش کردیم تا به این مهم دست یابیم در واقع در طراحی و مبلمان استفاده شده از ترکیب دو سبک سنتی و عربی سعی کردیم طراحی متفاوتی ارائه دهیم .

از ویژگی های متمایز این طرح ترکیب و اجرای متریالهایی از قبیل آینه هایی یکدست بر روی قوس هایی است که اجرای آنها با کناف به راحتی میسر میباشد  . از دیگر فرم های استفاده شده پنل هایی به شکل نقوش هندسی است که به زیبایی در جایگاه خود قرار گرفته اند و استفاده آن ها در سقف و دیوار تناسب و هماهنگی زیبایی بین آنها به وجود آورده است . همچنین برای ایجاد تنوع و زیبایی بیشتر در سقف فرو رفتگی هایی ایجاد شده است که به نوعی محفظه ای برای قرار گرفتن تجهیزات نور پردازی نیز می باشد درواقع از کف تا سقف با ترکیبها و متریالها از رنگها و طرح هایی استفاده شده که با یکدیگر هماهنگی داشته اند .

در طراحی دیوارها قوس هایی از جنس کناف ایجاد شده که فضایی را برای اجرای نور مخفی در زیر کناف ها در اختیار ما قرار داده است که با ترکیب کاغذ دیواری در وسط قوس و استفاده از آینه در قسمت خارجی قوس ها متریالهایی همساز با یکدیگر طرحی داخلی لوکس ایجاد کرده ایم که مخاطب را به سمت خود جذب مینماید .

در این طراحی بر خلاف سایر سفره خانه های سنتی که معمولاً شلوغ و همراه با رنگ هستند سعی کرده ایم از ترکیبها و مبلمانی استفاده نمائیم که در عین سادگی بتوانیم طرحی متفاوت از سایر سفره خانه ها ارائه دهیم که خوشبختانه این سبک از طراحی توسط کارفرمای عزیز تأیید گردید .

برای کف سازی پروژه در مرحله ی اجرا با توجه به محدودیت ها و مشکلاتی که در زیر سازی پروژه به علت عدم وجود عایق رطوبتی وجود داشت تصمیم گرفتیم تا از کف پوش آپوکسی استفاده کنیم که با پوشش یک لایه رزین علاوه بر افزایش جذابیت کف پوش ، مقاومت اپوکسی را نیز افزایش دهیم . استفاده از این نوع پوشش دلایلی را به همراه داشت که به چند مورد آن اشاره میکنیم .

  • عایق الکتریکی فوق العاده بالا
  • مقاومت در برابر مواد شیمیایی یا همان اسیدها ، بازها ؤ چربی ها
  • مقاومت بسیار بالا در برابر رطوت و آب
  • حساسیت کم نسبت به دمای محیط که با استفاده از رزین بر روی آپوکسی این توانایی بالاتر رفته و میتواند در دمایی بین ۵ تا ۱۵۰۰ درجه پخته شود
  • به دلیل نوع ساختار مولکولی رزین اپوکسی در برابر تنش های مکانیکی و تنشهای حرارتی مقاوم هستند .

ما همواره در صدد هستیم با ارائه طراحی متفاوت فضایی خاص را برای شما خلق نمائیم .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای بازسازی ساختمان ، اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی ویلا و اجرای روف گاردن شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: