Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی فروشگاه لباس

طراحی داخلی فروشگاه طراحی داخلی فروشگاه

کارفرما: فرشید در        تاریخ شروع:

برخی از افراد تصور می کنند که طراحی داخلی فقط برای منازل و یا مربوط به ادارات و فضاهای این چنینی است. اما امروزه توجه به طراحی داخلی مجتمع تجاری نیز در اولویت کار طراحان و معماران قرار گرفته است. امروزه در طراحی داخلی مجتمع از سبک های مختلفی استفاده می شود و سبک های سنتی کمتر مورد توجه قرار می گیرند. در حقیقت بیشتر از سبک های مدرن و اسپرت در طراحی داخلی استفاده می شود.

بیشترین طراحی های داخلی برای یک ساختمان تجاری توسط طراحان حرفه ای و خبره صورت می گیرد. طراحی مورد نظر که طبق سلایق کارفرما به سبک مدرن طراحی و اجرا شده از نمونه طراحی های گروه طراحی و دکوراسیون داخلی مهرآداک می باشد . باید توجه داشت . امروزه طراحی داخلی نقش مهمی در مراکز تجاری و بازار ها ایفا می کند. طراحی داخلی از جمله عوامل مهم در افزایش میزان توجه مشتریان در ساختمان های تجاری به محصولات شرکت مربوطه است. این علم به روز با توجه به پیشرفت تکنولوژی دارای ساختار و گونه های بسیار جذاب و مدرنی است که می تواند چشم بیننده را به خود جلب کند. بازار ها و مراکز خرید نیز باید متناسب با نیاز مشتری و راحتی افراد ساخته و طراحی شود. مهم ترین قسمت از هر طراحی ، انتخاب رنگ متناسب با دکور است که باید دقت فراوانی در این مورد داشته باشند که در این طراحی نیز سعی طراحان بر این بوده تنالیته رنگی و متریال ها هماهنگی مناسبی داشته باشد.

برای هماهنگی برای بازدید و مشاوره ی رایگان  با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

 

از نمونه کارهای طراحی نمای کلاسیک ، طراحی و اجرای نمای ویلایی ، بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی ما دیدن نمایید

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: