Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی فروشگاه لباس

طراحی داخلی فروشگاه طراحی داخلی فروشگاه

کارفرما: حسینی        تاریخ شروع:

وقتی برای خرید لباس به بازارها و پاساژها می رویم و از کنار مغازه ها و فروشگاه های رنگ و وارنگ عبور می کنیم، آنچه قبل از خود لباس ها چشم ما را می گیرد، ویترین بوتیک است. گاهی چیدمان و طراحی این ویترین ها به گونه ای زیبا و چشم نواز است که حتی یک لباس نه چندان جذاب را در چشم ما جذاب جلوه می دهند. در واقع هدف اصلی طراحی این ویترین ها همین است که مشتری در نگاه اول جذب شده و به داخل مغازه کشیده شود. طراحان حرفه ای از روش های مختلفی برای جذب مشتری استفاده می کنند.

چیدمان فروشگاه لباس

یکی از اساسی ترین عوامل فروش، چینش یک فروشگاه است . چینش کالا ها و دکور ،یکی از موارد موثر بر روی احساس مشتریست ،  چند نمونه از چینش فروشگاه که طبق تجربه ، موفق بوده :

الف) چینشی که در اطراف و نواحی مختلف ،با رگال مزین شده باشد. این چینش ، به مشتری حق انتخاب بیشتری می دهد  و دست مشتری برای بررسی لباس ها بازتر است  به همین علت ،باعث رضایت بیشتر مشتری میگردد .این چینش ، یکی از برترین چیدمانیست که تاکنون فروشندگان از آن نتیجه ی خوبی گرفته اند .

ب) قفسه بندی معمولا برای شلوار، کفش ، روسری و پوشاکی که نمی توان آنها را روی رگال چید استفاده می شود .  اگر این چیدمان را می پسندید باید به چند نکته توجه داشته باشید. دید لباس ها و نورپردازی قفسه ها اهمیت بسیاری در این چینش دارد . اگر قفسه دارای دسترسی نیستند ، بهتر است  نمونه هایی  ،  را جلوی دید قرار گیرد .

پروژه فوق نیز یکی دیگر از فروشگاه های طراحی شده به سبک مدرن توسط گروه طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک می باشد که طبق اصول طراحی و سلایق کارفرما انجام گرفته است.

.جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: