Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

طراحی فروشگاه لباس

طراحی داخلی فروشگاه طراحی داخلی فروشگاه

کارفرما: پورحسنی        تاریخ شروع:

دکوراسیون مغازه یا فروشگاه به دو قسمت دکوراسیون داخلی مغازه و طراحی ویترین مغازه تقسیم می شود که طراحی ویترین مغازه اولین مرحله جهت جلب توجه مشتری می باشد و بعد از ورود مشتری به داخل مغازه این دکور است که باعث می شود علاوه بر زیبایی، مشتریان بتوانند به راحتی از محصولات دیدن کنند. طراحی دکور مغازه عموما شامل استانداردهای اولیه است که در اکثر طراحی ها باید لحاظ شود اما در برخی موارد طراحی می تواند علاوه بر رعایت اصول استاندارد ها کمی فراتر رفته و نیازهای آتی مشتریان را در نظر بگیرد.

در طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه نیز باید به نکاتی توجه کرد.دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه باید به گونه ای طراحی شود که شایسته شخصیت مردانه نیز باشد.همه ما می دانیم که اکثر لباس های رسمی مردانه از رنگ های تیره و خنثی دوخته می شوند.مانند مغازه کت و شلوار که به رنگ های تیره دوخته و عرضه می شوند.بنابراین دکوراسیون مغازه ای که در آن پوشاک مردانه قرار دارند باید به رنگ های سرد و روشن باشد.پروژه مورد نظر با کاربری فروشگاه لباس مردانه توسط گروه طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک طبق سلایق کارفرما به سبک مدرن طراحی و اجرا شده است. 

 

.جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: