Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت کلاسیک کابینت کلاسیک

کارفرما: رحیمی        تاریخ شروع:

طراحی کابینت اشپزخانه آقای موسوی واقع در گیشا در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .

ابتدا با در نظر گرفتن سلیقه کارفرما و سبک زندگی این خانواده طراحی کلاسیک را برای پروژه در نظر گرفتیم . امروزه این سبک از طراحی طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است که گروه طراحی داخلی مهرآداک در این پروژه تلاش کرده تا با رعایت اصل قرینگی که از مهمترین قاعده ها برای طراحی داخلی سبک کلاسیک می باشد در کنار کتیبه ها و ستون هایی ابزار خورده و کار شده شکوه و عظمت هر چه بیشتر اجزا را به نمایش در بیاورد . قرار دادن طبقه هایی برای گذاشتن لوازم دکوراتیو در دو طرف ورودی ها نیز به میزان قابل توجهی به این امر دامن زده و توازن بصری دلچسبی را به وجود آورده است .

متریالی که در طراحی این پروژه در نظر گرفته شده است از چوب ممبران با روکش های سفید است که با توجه به جداره های روشن موجود سبکی بسیار آرامش بخش و ملایم را ایجاد کرده است .

قرار گرفتن جزیره در مرکز ورودی نیز به نوبه ی خود جذابیت بسیار زیادی را به طرح موجود بخشیده است . برای طراحی سقف از تایل هایی طلقی استفاده شده است تا به این ترتیب بتوان از نور در زیر طلق ها استفاده کرد ، همچنین قاب بندی های چوبی با رنگ تیره در اطراف طلق ها موجب شده تا گردش چشم به نحوی دلچسب در داخل فضای آشپزخانه ایجاد شود . 

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا با اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ، طراحی ویلا ی شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک دیدن نمایید .

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: