Close SplitView Logo Menu
logo

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک

يك معماری تازه ، خالق يك زندگی تازه

کابینت آشپزخانه

کابینت سفید کابینت سفید

کارفرما: طالبی        تاریخ شروع:

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای کمالی واقع در گیشا در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .

طراحی کلاسیک امروزه طرفداران بسیار زیادی را جذب کرده است و جایگاه بالایی در دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه پیدا کرده است . طراحی کابینت کلاسیک دارای ابزار خورگی ها و سر ستون هایی است که موجب می شود تا این سبک طراحی کابینت آشپزخانه از دیگر انواع کابینت ها متمایز شود .

متریال های مرسوم برای کابینت سبک کلاسیک چوب طبیعی و کابینت های ممبران می باشد که در این پروژه از ممبران با کتیبه های ابزار خورده به شکل دندان موشی استفاده شده است همچنین گل ها و حاشیه هایی به رنگ طلایی در کنار کاشی های بین کابینتی به رنگ بژ استفاده شده است که در کنار وکیوم سفید کابینت ها موجب شده است تا زیبایی و جذابیت چشم گیری در محیط ایجاد شود .

استفاده از درب هایی با نقوش و تراش خوردگی های متنوع و زیبا نیز باعث ایجاد تنوع بصری و دلنشین شدن هر چه بیشتر طراحی داخلی شده است .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی مهرآداک دیدن نمایید

 

برچسب ها

شرکت معماری شرکت دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی خانه طراحی دکوراسیون دکوراسیون خانه اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک طراحی داخلی مدرن طراحی داخلی کلاسیک بازسازی منزل

به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه: